Exkluzivně rozhovor jen s Georgem a Gustavem!

16. dubna 2008 v 19:13 | Pajule |  Rozhovory
Co Gustav a Georg dělají, když je Bill doma nemocný? Exklusivně v BRAVU mluví kluci z Tokio Hotel!
Zpěvák Bill (18) přežil operaci hlasivek dobře. V tuhle chvíli, dělá cvičení, aby se mu spravil hlas. Bratr Tom (18) je po jeho straně, stará se o jeho zdraví. Ale co dělají Gustav a Georg? Bravo se ptalo...
Bravo: Jak se cítíte za současné situace?
Georg: V tuhle chvíli hlavně doufám, že Bill se brzy uzdraví a bude všechno v pořádku. Jsem opravdu rád, že šla operace dobře a že celý uzdravování, je tak skvělé!
Gustav: Ano, starosti o Billa jsou přední. Musí to pro něj být horor a obdivuji ho za to, jak je statečný. Jinak je to dobrý, protože máme prázdniny.
Bravo: Kde jste a co děláte za "povinné přestávky" - jak zabíjíte čas?
Gustav: Jsem se svojí rodinou a uklízím si každý den můj pokoj. Setkávám se se starými přáteli a využívám téhle příležitosti ke všemu tomuhle, k čemu mi jinak chybí čas.
Georg: Jsem taky se svojí rodinou a nechávám se hýčkat. Měl jsem narozeniny a bylo hodně rodinných oslav. Je to opravdu skvělý, protože jsem konečně všechny viděl. Nejlepší zprávou ovšem byla zpráva od Billa, že šla operace dobře a že je mu už líp! To bylo velké ulehčení.
Bravo: Jste někdy znuděni bez té velké turbulence?
Georg: Nejdřív jsem jenom sledoval TV a trávil čas v posteli. A abych byl upřímný, nenudil jsem se. Ale teď, leze mi to pomalu na hlavu a rád bych začal znova. Chybí mi fanoušci, koncerty a všechno kolem.
Gustav: To samé je to u mě, i když to ticho je dobré. Turné šlo opravdu skvělé a je to cool, hrát na bicí každý večer pro fanoušky! Budu rád, až to znova začne, brzy.
Bravo: Koho potkáváte? Potkali jste nějakou holku?
Georg: Mohl jsem vidět moji celou rodinu po dlouhé době. Potkal jsem hodně starých přátel a vyšel si ven, něčeho se napít - a můžu vám říct, že jsem viděl hodně roztomilých holek.
Gustav: Potkávám hodně starých přátel, na které jsem teď neměl moc času. Teď mám možnost obnovit staré kontakty! Ale doteď nebyl žádný čas na holky - a na ženy potřebujete čas.
Bravo: Jak jste v kontaktu s Bille? Píšete si SMS?
Gustav: Zajisté, každý den. Chci vědět, jak se cítí. Hlavně na začátku, to tu nebylo nic jiného než SMS. A když byl po operaci, tak jsme ho byli navštívit.
Georg: Přesně. Ale nejdřív potřeboval hodně ticha a nesměl se smát. A já jsem bez Billa nebyl ani den, kdy by se nesmál. Radši jsem se držel dál. Nemůžu se dočkat až ho uslyším mluvit - je to už divný. Tom si hraje na perfektní zdravotní sestru a kazí svého "malého" bráchu.
Bravo: Báli jste se hodně o Billa a budoucnost Tokio Hotel?
Georg: Zajisté, že jsem se obával! A taky jsem si vědom toho, co by se stalo, kdyby Bill nemohl znova zpívat. Ale věřím, že my čtyři si stále budeme moc najít čas dělat muziku. Prozatím se Bill léčí a všechno bude brzy pokračovat jako předtím.
Gustav: Nejdřív ano, ale po tom, co jsem uslyšel, že šla operace dobře, tak jsem se uklidnil a začal být optimistický
Bravo: Máte strach, že se tohle stane znova?
Gustav: Zajisté doufáme, že tohle bylo jednou a naposled.
Georg: Ano a taky doufáme, že se to nikdy nestane - už kvůli Billovi.
Bravo: Jaké jsou vaše plány a jak jde Billovi rehabilitace?
Georg: Budu Billa navštěvovat a chci mu pomoci v rehabilitaci. Jinak si budu užívat posledních dní s rodinou a taky si užiju poslední dni "Hotelu u mámy".
Gustav: Je to pro nás úžasný, že se o nás starají, i když nejsme nemocní. Jediná věc, která se nejspíš změní je tak, že Bill nám bude pořád něco vyprávět přes telefon. A na to opravdu čekáme!
přeložila Evelyn pro http://kaulitz-twins-4ever.blog.cz
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama