Gustavova tetování!

29. dubna 2008 v 22:04 | Pajule |  Rozhovory
Již nějakou dobu se fanoušci Tok Hotel ptají a jsou zmateni: Má bubeník Gustav tetování nebo ne?
Nyní je to venku: Má jedno! A rovnou dvě! Exkluzivně v Bravu, Gustav ukazuje svoje velké tetování na zádech a malé na ruce. A teď? Ten, který vždy tvrdil v interview, že by si nikdy nedal tetování?!
"Tajně jsem o tom přemýšlel," uznává, "ale čekal jsem na perfektní obrázek. Nejdřív jsem chtěl dva ptáky na má ramena, s věnci a meči v jejich zobáku. Ale jaký mini meč by to musel být?" směje se bubeník. Potom to nakonec přišlo: "Potkal jsem toho opravdu dobrého tatéra a řekl mu o mém problému s ptáky a meči. Potom mi poslal nějaké nákresy." 19letý kluk si je dost zalíbil. A ještě před zkoušením na 1000 Hotels European Tour běžel do tetovacího studia, aby si je udělal! "Bylo to opravdu spontánní, dva lidi z týmu šli se mnou. Nejdřív jsem to ostatním vůbec neřekl," usmívá se. Sedm hodin trvalo jeho první tetování: čtyři hodiny na linky, tři hodiny na vybarvení a i po tom: "To ještě není naprosto připravené." Hvězdné tetování na jeho ruce šlo rychleji. "To trvalo jenom dva a půl hodiny," říká Gustav.
Bolelo to? "Oh ano, bylo to opravdu bolestivé! To na zádech bylo hodně bolestivé" uznává Gustav. "Museli jsme dělat přestávky. Abych snesl bolest, tak jsem si většinu času kousal triko." Ale trpění přešlo. Na Gustavových zádech nyní můžete vidět dvě křídla, meč a věnec.
A co na to chce říct?
"Křídla znamenají svobodu. Meč značí všechny špatné věci, které se mi staly - nebo možná ještě v budoucnu stanou. Věnec zastává všechny dobré věci a pozitivní podmínky: štěstí s kapelou a rodinou například," vysvětluje Gustav. Ze všech lidí jeho rodina byla ta, která si musela zvykat na "zkrášlení těla": "Moji rodiče byli vždycky proti tetováním. Proto jsem jim nic neřekl, když jsem si dával dělat hvězdu na ruku. Ale teď se jim to líbí."
A co říkají ostatní z Tokio Hotel?
"Opravdu se jim to líbí. Bill si takovou bolestí sám prošel. Okamžitě se na to dost dobře podíval. Jenom Tom mě varoval: "Chlape, víš, že to nikdy nejde dolů?!" Ani tohle ale nešokovalo bubeníka - naopak: zalíbilo se mu to a chce více tetování: "Rozhodně si dám další, ale co, to neřeknu." Nyní se Gustav připravuje na výlet do USA. Bill se uzdravil dobře z operace svých hlasivek: "Během hlasové rehabilitace zpívá znova svoje vlastní písně - a bude doprovázen kytarou od Toma," říká kapely manažer David Jost. Jak to tak vypadá, tak kapela bude v letadle na cestě do USA už 1.května.
přeložila Evelyn pro http://kaulitz-twins-4ever.blog.cz
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama