Kterej kretén to po mě hodil?! 2.díl

21. dubna 2008 v 20:18 | Pajule |  Kterej kretén to po mě hodil?!
- Bill -
,,Au ty krávo co děláš?"zařvu na nějakou neznámou holku.
,,Sorry no. Já nechtěla. Ale není to moje vina. Až budeš kukat pod nohy, tak něco řikej. Jinak nazdar Bille!"sykne na mě. Co to je zač?!
,,Hele…prr…co si jako zač?"otočim jí k sobě.
,,Bohužel tvoje nová spolužačka."otočí se zpátky a z tašky si začne vyndávat učení. Nová holka? Oh..už vim. Učitelka nám včera o ní něco řikala. Ale myslel sem, že to bude zas něco jako Emily. Ale je to sexy kočka.
,,No ták. Klid. Ale místo těch poznámek bych radši chtěl znát tvoje jméno."posadim se k ní na lavici.
,,Sem Kimberly."odstrčí mě z lavice.
,,Uch. No tak Kim. Nezajdem někam na kafe? Popovídat si. Poznat se. Hm?"udělám na ní smutný oči.
,,To myslíš jako omluvu za tu krávu?"hodí tašku na zem.
,,No, třeba jo."řeknu asi né moc přesvědčivě. Myslel sem jako na rande. Ale co. Nějak to jít musí.
,,No tak jo. Ale až po hodině. Je velká přestávka, takže…."nedopoví. zase se zvoní na tu skurvenou hodinu chemie.
- Kimberly -
Uch, ten Bill je celkem i sympatickej kluk. Dá se s nim i pokecat. Ale stejnak ho moc neznám. Budu si muset počkat na přestávku.
,,Dobrý den. Můžete se posadit. A ty pojď Kimberly ke mně."přijde učitelka na chemii. Já jen jako poslušný beránek vstanu a zavítám k ní z poslední lavice.
,,Takže třído. Chci vám představit vaší novou spolužačku Kimberly."
,,Ahojky."pozdravim.
- Tom -
"Wow, pani učitelko, to jste nám neřekla že jste Minie vyměnila za tuhle kočičku!" poznamenal jsem, když k tabuli nakráčela dost sexy slečinka. Hmm.. Pěkná! Ještě že ta chudinka myšička odešla, jinak by se jí tahle baba lekla a k nám do třídy by nevkročila.
"Tome, klid. Min… Ehm, Emily bylo špatně a tak odešla domů. Laskavě si nech ty tvoje pitomé poznámky. Tak, Kimberly, řekni své nové třídě o sobě něco."
"Jo, řekni nám třeba, jakou máš nejradši polohu?" ujmul jsem se slova a třída propukla v děsný smích. Úča mě zase umlčela a nechala mluvit tu číču.
"Jmenuju se Kimberly ale mám raději, když se mi říká Kim. Je mi skoro sedmnáct let a přistěhovala jsem se sem z Berlína." Začala svůj uvítací projev. Má dost vzrušující hlas.. Aah Tome, teď se klidni… Nech klacka ležet! Vojedeš jí až budete o samotě..
Hodina trvala ještě dlooouho, než ta debilní chemie konečně skončila. Teď začíná velká přestávka a je tu moje šance - sbalit Kim! Hej cože? Si dělá prdel, ne? Ona jde s Billem?! No to.. Brácha, jen počkej!
- Emily -
"Proč? Proč mě všichni tak nenávidí? Já nemůžu za to, že vypadám jako zrůda! Nemůžu!!!" seděla jsem na záchodku ve škole a plakala jsem. Ve třídě to je šílený… Každej se posmívá mým vlasům, mému oblečení, všemu… Ale na tom lyžáku to bude milionkrát horší! Budu muset s někým spát v jednom pokoji, budu s těma lidma každej den! Bude to nejhorší týden mého života…
Utřela jsem si slzy a rozhodla se konečně jít domů. Zvedla jsem se ze studené země a stoupla si k zrcadlu. Prohlížela jsem se. Brr, asi vážně v ostatních vzbuzuju pocit na zvracení… Najednou na záchody vtrhla nějaká holka.
Pokráčko příště
Pajule & GEHEIMNIS
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama