Představení TH na Cartoon Doll Emporium

24. dubna 2008 v 17:47 | Pajule |  Články
Vše o Tokio Hotel
Není tomu dávno, kdy jsem měla udělat interview s kapelou Tokio Hotel a udělala jsem. Vypadá to, že si čtení interview hodně z vás užilo a stejně tak kapela. No, někdo se mě zeptal jestli nemůžu o kapele založit blog. Velice ráda! Naši přátele na CDE a vy děvčata byste měli vědět něco o nich, když jste fanoušci. Takže jestli máte zájem, tak čtěte!
Tokio Hotel jsou německá kapela. Začali v roce 2001! Čtyři členi kapely jsou ti, kteří ji i založili: Tom a Bill Kaulitzovi, Gustav Schäfer a Georg Listing. Jejich první jméno bylo Devilish, kapela měla být pod Sony records, ale bylo to zrušeno.
Bill, stejně jako ostatní zpěváci v jeho žánru, stresuje svým hlasem a tohle jaro si musel projít operací hlasivek. Je to velmi děsivá operace. Po operaci, nesmí zpěvák mluvit po dva týdny a musí se léčit alespoň tři týdny, aby se vyléčil. Když si zpěváci nezvolí operaci, tak ztrací hlas provždy.
Bill a jeho bratr jsou dvojčata. Jejich rodiče se rozvedli, když jim bylo sedm let. Jejich matka se o ně dál starala i po rozvodu. Taktéž se znova vdala za muzikanta, který inspiroval kluky k tomu, aby začali hrát.
Zůstaňte připraveni na více novinek!
přeložila Evelyn pro http://kaulitz-twins-4ever.blog.cz z http://www.cartoondollemporium.com/
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama