Zufall-3.díl

21. dubna 2008 v 20:16 | Pajule |  Zufall
Co dělám, říkám a myslím si já
….vidim, že sme už v Německu. Mno ale pohledem na taťku jak mu visí hlava a má vyplázlej jazyk..mno. Ségra ta má taky upo skvělou spací polohu. Radši zalezu zpátky do auta a budu si číst. Týjo to ale vůbec nejde se soustředit. Tak strašně se těšim. Třeba budu mít i štěstí a uvidim Tokio Hotel. Možná….
Co dělá, říká a myslí si Bill
,,Jejku to byl krásnej sen!" probudím se, protáhnu se, promnu si oči a otevřu je. Ježiši. Ukrutně se leknu. Nademnou se skláněj Georg, Gustav, Tom a David. Rychle se přikreju, protože sem celej nahej(mám teda boxerky)
,,Co se děje?"zeptám se všech nechápavě. Najednou tourbus zastavil. Tom se ušklíbnul a řekl:
,,Brácha sme v Německu!" Rychle sem vyskočil z postele a skoro nahej a bosej sem vylít se přesvědčit jestli je to pravda. Vážně to byla pravda. Německo! Asi bych měl zalízt, protože ty lidi jsou kapku..no…vyděšený. Brrr tam byla zima. Přeběhl sem tourbus a zalezl si zpátky do svý teploučký postýlky.
Co dělám, říkám a myslím si já
Jak sem tak seděla, čas utekl strašně rychle.
Jo sláva. Taťka se konečně probudil a zase pojedeme.Eště si došel na záchod a konečně sme jeli do hotelu. Zajednal pokoj v nějakym luxusnějším hotelu někde skoro uprostřed Německa. Sedla sem si a jedeme….
Co dělá, říká a myslí si Bill
Jé sláva jedeme. David pro nás zajednal nějakej hotel skoro uprostřed Německa v nějakym většim městě. Už se těšim jak budeme aspoň dva tejdny na jednom místě. A hlavně že si budeme užívat. Valstně je to něco jako dovolená. Rychle si du sednout a začnu pít kafe.
Jeli sme asi eště dvě hodiny, když sme konečně dojeli před hotel. Saki se nás zeptal, jestli májí jet k zadnímu vchodu nebo jestli pudeme okolo fanynek.
,,Radši asi zadním vchodem."odpoví Tom. Super. Fakt pěknej hotel. To se prostě pozná-Německo.
Vezmu si tašky a už du do hotelový haly. Přeju si aby mě nikdo neviděl, protože sem fakt totálně neupravenej. Jenže vstoupim do haly a tam stojí….
---Pokračování příště---
Todle asi není zrovna nejzáživnější díl ale musim nějak navázat na další díly…
Pajule
 


Komentáře

1 JulXík JulXík | Web | 21. dubna 2008 v 20:30 | Reagovat

rychle dál:-D...

2 GEHEIMNIS GEHEIMNIS | Web | 21. dubna 2008 v 21:19 | Reagovat

jjjjj rychlee :-):-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama