Květen 2008

Tome, ty vole prober se!-16.díl

31. května 2008 v 23:41 | Pajule |  Tome, ty vole prober se!
Christine
,,…asi vlezu do výhřivky?"kouknu na Aulis prosebně.
,,Né. Vůbec. Vždyť ty tu teď bydlíš taky. Takže si tu dělej, co chceš."
,,Tak děkuju moc. A eště jednou. Užij si to tam."
,,Jo neboj. To víš, že si to dokážu užít."usměje se na mě a zamíří ke dveřím.
,,Ahojky."
,,Ahoj."pozdraví mě a odejde pryč. Já to rychle dojim a zavřu dveře, který Aulis nechala otevřený.
Já:,,Ahojky."vezmu telefon a vytočim Tomovo číslo.
Tom:,,Copak se děje?"
Já:,,Měnim náš sraz."
Tom:,,Ty nepřijdeš?"
Já:,,Tak to nemyslim. Já jen, že přiď k Aulis."
Tom:,,Proč?"
Já:,,Protože nebude doma. Takže si myslim, že budeme mít víc soukromí než v nějaký kavárně."
Tom:,,Tak teda dobře. A v osm jo."
Já:,,Kdykoli."
Tom:,,Tak okey. Přijdu tam."
Já:,,Čauky."
Tom:,,Čau."
Tom
,,Ahojky. Tak sem tady. A nesu něco dobrýho."otevře mi Christi.
,,Óh. Tak pojď dál. Hele kdyžtak si zatím sedni do obýváku na sedačku. Já musim dojít pro osušky."položim ty brambůrky, arašídy pistácie na stůl do jídelny. Přímo z ní zamířim přímo do obýváku k sedačce. Jako sice nevim, na co nám budou platný nějaký osušky, ale to je i celkem fuk.
,,Na, do tohohle se převleč."hodí na mě nějaký plavky.
,,Proč?"kouknu na ní udiveně. Panebože proč si mám na sebe oblíkat plavky? K čemu mi to bude. Další nesmyslná věc v pořadí.
,,Protože pudeme mlsat ty tvoje dobroty do výhřivky."zaleze někam. Myslim, že je v koupelně. Ale kdo by s v tomhle baráku měl vyznat? Je tak děsně obrovskej, že bych potřeboval mapu na to, abych se tu vyznal.
,,A ona tady nějaká je?"vykuleně koukám okolo sebe a zavadim pohledem o Christi, která právě vylezla z tý údajný koupelny v plavkách. Ach to její tělo mě nenechává zrovna v klidu. A cejtim takovej menší tlak v rozkroku. Ale mohlo by to počkat. To by bylo kdyby tady a teď.
,,Je. Tak se zvedej a deme."pobídne mě a já zamířim přímo za ní. Dopr..jen teď né. Ta její krásně se vrtící prdelka mě nenechává zrovna klidnýho. Panebože. Asi budu muset akutně….
,,Christin…echm, kde je tu nějakej záchod?"dotážu se jí kapku víc nerovózně.
,,Copak?"otočí se na mě a začne si mě měřit pohledem."
,,Nic. Už dobrý."procedim mezi zubama. Konečně dojdeme k výhřivce. Christi do ní okamžitě vleze a já jí následuju.
,,Tome, co je s tebou? Si nějakej zamlklej"koukne na mě Christ a napije se nějakýho drinku.
,,Ale, to nic není."opět procedim mezi zubama. Z tý výhřivky asi nebudu moct jen tak vylízt.
,,Tome, co je?!"řekne kapku důraznějc.
,,Nic."
,,Je s tebou něco. Neřikej mi, že ne.
,,Vážně nic."
,,Když nic, tak já něco zkusim."nakloní se nade mě a dá mi pusu. Jen vdychnu.
,,Co.."
,,Takže…"nakloní se nade mě znova a…………….
Pokračování příště…
Autor:Pajule

GUT LEBEN DURCH ZUFALL-6.díl

31. května 2008 v 23:23 | Pajule |  GUT LEBEN DURCH ZUFALL
...Tom…
,,……prostě bych ti strašně ráda někoho pomohla najít."slova, který řekne Pajule mě zarazí.
,,Ehm...jak to myslíš?"zeptám se jí totálně nechápavě.
,,No myslela sem-teda jestli tě to neurazí-že ti pomůžu se vrátit do starejch kolejí. Teda né…..mno prostě najít ti přítelkyni. Chápej. Žiješ tu s náma, a když nejsi šťastnej ty nebo Bill, nemůžu bejt šťastná ani já. Nemůžu žít a radovat se, když člověk, kterej mi je blízkej, se trápí. Pak to trápí i mě. Hm? Co ty na to?"začne mluvit.
,,Ehm…mno tak teda jako klidně. Já přítelkyni chci. Ty víš, že to neustále dokola řeším a už mě to ale nebaví. Někoho tim pořád votravuju a to už je taky i pro mě votravný. Jo ale hlavně ti za to chci poděkovat. Ty mně fakt držíš nad vodou. Děkuju!"obejmu jí a dám jí pusu.
,,Víš, že nemáš zač. Taky k tobě mám blízko, jako k Billovi. Ale eště jedna věc. Pokusíš se bejt ten Tom Kaulitz alias ,,sukničkář" už zejtra na tý akci?"mrkne na mě.
,,Samozřejmě že…jo!"vykřiknu a začnu jí lechtat. Ona na oplátku mě.
Pak sme se nějak od sebe odtrhli a vypukla polštářová válka. Prostě jak malinký děcka. Oba dva sme byli červený a udejchaný, ale nepřestávali sme.
Teďka asi po dvou hodinách, v deset hodin večer, ležíme na posteli, nahlas oddychujeme a pořád se strašně smějeme. Už se zase cejtim dobře. Už mi zase připadá, jako by mi bylo nějakejch patnáct a byl v pubertě.
…Já…
,,Hele, Tome, já už pudu. Chce se mi strašně spát. Zejtra přeci mám před sebou velkej den."udělám úšklebek a začnu vstávat.
,,Dobře, tak dobrou noc! A eště jednou dík!"postaví se jako já a dá mi pusu na tvář. Já se seberu a du do pokoje. Udělám hygienu a zalehnu do postýlky. A usínám…..
DRUHEJ DEN RÁNO (SPÍŠ ODPOLEDNE)
,,Broučku, vstávej."začne mě Bill něžně budit a políbí mě.
,,Jé, ahojky. Kolik je hodin?"sednu si, otevřu oči a začnu se protahovat.
,,No skoro tři."mrkne na mobila na stolku.
,,Ježiš. Cože?! A dopr…."vyletim z postele a lítám mezi naší ložnicí a koupelnou. Bill nechápavě sedí na posteli a dívá se na mě.
,,Pajul, co prosim tě děláš?"
,,Já? Já musim do města a už nemám moc času. Přeci ten večer. Dneska. Zapomněl si?"
,,Né, nezapomněl. Chceš nějak pomoct?"vstane z postele.
,,No jenom, jestli by si mi našel moji bílou kabelku od Pumy."
,,Jo a myslíš tu se bílo-zelenou nebo bílo-černou?"křičí za mnou do koupelny.
,,Obě!"křiknu zpátky.
,,Dobře."kývne jenom Bill.
,,Děkuju. Si takovej můj rytíř."uchechtnu se.
Bill mi najde obě kabelky a já vyrazim do města. Nic zvláštního nepotřebuju. Maximálně lak na vlasy a možná si koupim nějakou sukeň. Teda když se mi nějaká zalíbí. Akutně ji nepotřebuju. Věcí mám dost.
Z nákupů sem se vrátila asi mezi pátou a šestou. Bill už trnul, kde sem. Omluvila sem se mu a zalezla do pokoje. Teda spíš do obrovský šatní skříně. Další půl hodinu sem přemýšlela, co si mám vzít na sebe. Nakonec sem zvolila bílo-zelený tílko, minisukni a boty na podpatku. K tomu tu svoji kabelku od Pumy. Na krk a na ruce sem si dala nějaký stříbro. Eště prstýnky a náušnice a mohla sem vyrazit.
Teď sedim v autě a blížíme se k tý osudný budově, kde se nás dvou všichni dozvědí. Bill si pustil iPoda a já koukala ven. Naštěstí přes zatmavený okýnko. Když už sem viděla, jak se blížíme. Foťáky paparazziů blikaly, co nejvíc to šlo.
Auto zastavilo a Bill vylezl. Asi dvě minuty tam stál a koukal po všech těch lidech, co tam postávali a po těch, co fotily. Asi čekali, že za sebou zavře dveře a odkráčí po červenym koberci. Jenže to, co udělal nikdo nečekal. Sehnul se zpátky do auta a podal mi ruku.
,,Tak poď."usmál se na mě Bill.
Já sem se začala sunout ke dveřím. Nejdřív sem dala jednu nohu ven a pak začala vylejzat. Najednou všecky foťkáky přestaly blikat a všichni se na nás dva jenom-asi překvapeně-dívali. No ale pak se okamžitě zase probrali a začali fotit a to až neobvykle moc. Bill mě chytl za ruku a něco mi začal povídat.
,,Zlato, na večer sem objednal pokoj na hotelu."šeptne mi do ucha.
,,A proč?"vykulim na něj svoje modrý očka.
,,No protože……….
Protože…co?
To je ukryto v 7.díle.
Pajule

Nové polštářky TH

31. května 2008 v 22:16 | Pajule
Na www.deutschrock.de/tokiohotel jsou k dostání dva nové polštářky! Jeden stojí 9, 99 eur. (V přepočtu je to cca 250 Kč). Když se podíváte na již uvedenou web adresu, tak tam určitě najdete další věci.

Avatary (by Evule)

31. května 2008 v 22:05 | Pajule |  Avatary
Jsem si úplně zamilovala ten shoot z Hollywoodu, tak jsem z něho udělala avatary :D
01020304
05060708
09101112
13141516
17181920
2122

Rolling Stone (červen 2008)

31. května 2008 v 22:04 | Pajule |  Články
Zelený pocit: Tokio Hotel - zpěvák, Bill Kaulitz šel bulvárem Hollywoodu v zelené, kožené, motorkářské bundě, která úplně poručuje jeho výstřednímu stylu. Jestli se chcete zbavit 3,350 dolarů, můžete si takovou pořídit v jenom z obchodů paulsmith.co.uk

Nový design

31. května 2008 v 0:00 | Pajule |  Já a blog
Ahojky!
Jak jste si jistě všichni všimli, tak tu mám nový design. Tentokrát jsem ho tvořila já sama osobně. Tím pádem to není nic profesionálního, ale snažila jsem se, co nejvíc. Tak jak se Vám nový design líbí? Mám ho nechat, dát nazpět ten předchozí nebo udělat nový?
Mějte se úžsně! Pajule

GUT LEBEN DURCH ZUFALL-5.díl

30. května 2008 v 23:22 | Pajule |  GUT LEBEN DURCH ZUFALL
...Bill…
,,Co?"vykulí na mě oči Tom.
,,Prostě by sme chtěli říct veřejnosti o našem vztahu. Co mezi náma dvěma. Už se nechceme skrývat. Už na to nemáme sílu. Kdyby sme spolu někam šli, budou spekulace a to my nechceme. Chceme to říct na rovinu."řeknu a pohladim Pajul, která už vstala a z rohu se přesunula ke mně, po vlasech
,,Kdy?"posadí se na postel.
,,No v pátek. Což je vlastně už zejtra."řekne Pajule a usměje se.
,,A kde?"vyptává se.
,, No víš jak je zejtra večírek pro všechny lidi v showbussinesu?"zeptá se Pajule a koukne na mě.
,,Jo, vim. Přeci tam budeme vystupovat."odpoví nevrle.
,,No tak tam."mrkne Pajul na mě a pak na Toma.
,,No dobře no. Je to vlastně na vás dvou. Já s tim nemám nic společnýho. Akorát že vám dělám doma křena a že sem tvůj brácha, Bille."
…Já…
,,No nic. Hele Tome už máš zbalený věci?"zeptá se Bill Toma.
,,Jo, mám."řekne a začne si oblíkat na triko mikinu.
,,Hele Tome auto stojí hned před vchodem, tak tam doraz. My s Billem deme napřed. Musíme se eště stavit u doktora pro nějaký papíry. Za dvě minuty tam ale u toho auta budeš, jasný?!"zeptám se rozkazujícím tónem.
,,Jo, jasný!"řekne jakoby naštvaně.
,,Deme Bille?"natáhnu pro Billa ruku.
,,Jo. Už du."chytne mě za ni a deme ven.
Opět deme potichu v ruku v ruce. Dojdeme k pokoji lékařů. Bill opatrně zaťuká. Ozve se, ať deme dál. Tam to všecko vyřídíme, vezmeme nějaký ty papíry, Bill nějaký podepíše, rozloučíme se, poděkujeme a deme k autu.
Tom už tady stojí a čeká na nás. Je celej nějakej skleslej. Nesvůj. Vždycky sem ho znala s čepicí nebo bejskou. Teď má dredy rozpuštěný a volně spadlý po ramenou. Nemá ani čepici a ani bejsku. Nic. Nemá svoje obvyklí široký kalhoty, ale má nějaký normální. Nemá triko XXL velikosti, ale nějaký normální. Jenom boty a mikina mi k němu sedí. Když k němu dojdeme, ani se nehrne k tomu, že chce řídit. Nakonec za volat usednu já. Bill a Tom si sednou oba ne zadní sedadlo a začnou si povídat.
Když přijedeme k baráku, Tom už je kapku při sobě. Začíná bejt ten starej dobrej Tom.
Vemu klíče a odemknu. Doufám, že to Tomovi všecko nepřipomene a bude zase divnej. Eště divnější než předtim. Ale sotva vidim, jak de do kuchyně úplně v pohodě a nalejvá si pití, vím, že to nejhorší má za sebou a teď už to bude všecko dobrý.
…Tom…
Cestou domů z nemocnice si semnou Bill povídal. Je fakt vidět, že mu i Pajuli na mě záleží. Chtějí, abych byl zas stenej. Pokusím se jim vyhovět. Pokusím se na všecko zapomenout. Pokusím se žít zase normální život. Pokusím se najít přítelkyni, se kterou budu šťastnej a ona bude šťastná semnou. Někdo takovej na světě existovat musí. No, existuje, jenže….
,,Hele já musim jít, kvůli tý zejtřejší akci. Musim to všecko zařídit. Ahoj. Příjdu večer."řekne Bill a odjede se Sakim. Dneska se prostě budou muset obejít všichni beze mě. Na zkoušce a prostě všude.
,,Tome, můžu s tebou mluvit?"zaklepá Pajule na dveře mího pokoje a pootevře je malinko.
,,Jo klidně poď dál."kývnu a pozvu jí dál.
,,Jo, děkuju" vleze dovnitř a zavře za sebou.
,,Poď, posaď se."ukážu na postel, ve který ležim. Fotku, kterou mám pořád u sebe a prohlížím si ji, dám na stolek za sebou.
,,Co potřebuješ?"Zeptám se a Pajule se posadí.
,,Ehm…mno..nevim jak to říct."začne…ehm..mno..mluvit.
,,Na rovinu."řeknu krátce a jasně.
,,No dobře! Je to něco, co se týká tvýho života."ee..co?
,,Nenapínej. Co to je?"usměju se.
,,Je to překvapení."jaký překvapení?
,,Jaký ?"zeptám se a poposednu si.
,,Že….."
Že se něco stalo nebo se má stát? To je otázka. A odpověď
v dalším díle.
Pajule

Vše o tetováni Billa Kaulitze

29. května 2008 v 17:16 | Pajule |  Články

(c) .B.A. pro http://tokiohotel30.blog.cz a http://tokio-hotel-de.blog.cz
"Ai, ai byli jsme tu, když jsme na to mysleli...těmto klukům nic neschází... je atraktivní, pohledný, má krásný úsměv a hlas, který vás probouzí horečku, ačkoliv léto brzo příjde...a taky má jedinečný pohled, který překvapí snad každého, kdo ho uvidí a pyšní se třemi krásnými tetování. Jeden z nich je na ruce, jeden je u pupku a třetí je na šíji... ai ai... je tak sexy, že každý by ho chtěl políbit na rty.
FREIHEIT 89
Jak víš, Bill upřednostňuje svobodu... takže nejsme překvapeni, když víš, že mu bylo osmnáct, tak se nechal tetovat na ruce se slovem "Freiheit" což v němčině znamená svoboda a "89," protože v tomto roce se narodil. Někteří říkají, že se to týká spadení Berlínskě stěny.Ale Bill nás ujistil, že jeho tetování nemá nic společného z politikou... je to jeho osobní věc.
HVĚZDA Z PĚTI CÍPY
V roce 2006 se Bill rozhodl si jen tak udělat tetování...a místo, které pro něj vybral už být snad ani víc sexy nemohlo být... ale jeho matka neschvalovala jeho nápad. Dost...hádek! Bill nám tetování ukázal, když bylo hotové! Vydržel nadávky...ale nezměnil ho fakt, že zůstává sexy! jsou to věci, které jeho matka nemohla nijak pochopit...
TAJNÉ TETOVÁNÍ
Mnoho lidí nemá žádné nápady, ale Billova hříva skrývá důležitý detail...jestli by jste zvedli část Billových vlasů a podívali se na krk, dobře by jste uviděli malý TH znak! Je to jeho první tetování...před čtyřmi lety... je to pro něj začátek pro Tokio Hotel! Toto tetování bylo schváleno od jeho matky!

13.video hotovo

29. května 2008 v 11:12 | Pajule |  Videa fans
Ahojky všichni fans Tokio Hotel!

Konečně po dlouhé pauze je tu dlouho očekávané 13. videjko.
Naleznete ho jako vždy na těchto stránkách:
Náš oficiální myspace profil: www.myspace.com/tokiohotelzurucknachtschechien
Náš oficiální youtube profil: www.youtube.com/user/thnachtschechien
Naše oficiální fan galerie: www.thnachtschechien.wz.cz

Přímo se na videjko můžete podívat zde: http://www.youtube.com/watch?v=Px-oDwJfslY

Ve třináctém videjku zvítězil song Ich brech aus.
Dále můžete hlasovat ještě pro tyto songy:
Durch den Monsun
Leb die Sekunde
Rette mich
Freunde Bleiben
Wenn nichts mehr geht
Lass uns hier raus
Gegen meinen Willen
Jung und nicht mehr jugendfrei
Der letzte Tag
Die Unendlichkeit
Beichte
Thema Nr. 1
Schwarz
Frei im freien Fall
Wir schliessen uns ein
Monsun o Koete
Übers Ende der Welt
Stich ins Glück
Nach dir kommt nichts
Wir sterben niemals aus
Instant Karma
Monsoon
Rescue me
Black
Scream
Live Every Second
Final Day
Ready, Set, Go!
Love is dead
Don´t jump
Sacred
Raise your hands
On the edge
Break away
Forgotten Children
By your side
1000 Oceans

Hlasovat můžete do pátku 29.5.2008 na adrese thnachtschechien@email.cz
S dalším videjkem je zde opět i nová soutěžní otázka o intro fotku ve 14. videjku.
A otázka zní: KOLIK CEN OBDRŽELI TOKIO HOTEL NA COMET 2008?
První správná odpověď vyhrává.

A samozřejmě - jak to už znáte - s každým videjkem je tu i krátký vzkaz pro Tokiáky který jim můžete nechat na těchto adresách:
www.myspace.com/tokiohotel
www.youtube.com/user/tokiohotelchannel
fans@tokiohotel.de

Zde je text:
"Hallo Jungs,
wir haben für euch schon unseres 13. Video. Ihr könnt das hier angucken: http://www.youtube.com/watch?v=Px-oDwJfslY
Besucht auch unsere webseiten und findet was alles haben wir schon für euch gemacht.
www.myspace.com/tokiohotelzurucknachtschechien
www.youtube.com/user/thnachtschechien
www.thnachtschechien.wz.cz
Wir hoffen, dass euch unsere Aktivitäten gefallen! Kommt bald zu uns! Wir vermissen euch so sehr! Mit Liebe
Eure tschechische Fans"

Jinak bych vám chtěla vzkázat, že můžete dál posílat fotky do videjek, bude se jich dělat ještě hodně;-)

No a nakonec ještě zprávy ze světa fans:
- na tomto blogu: http://hitparadacelebrit.blog.cz probíhá hlasování v hitparádě celebrit. Tokio Hotel se prý dlouho drželi na vrcholu, ale náhle spadli. V tomto emailu máte ještě přílohu, kde najdete text a veškeré informace od fanynky, která mě o tomto informovala.
- Organizuje se další fan sraz. Více info naleznete zde: www.Fans-TokioHotel-Cze.blog.cz

Tak, to je pro dnešek vše;-) Mějte se krásně, zatím ahojky
Vaše Alča

Glam-pop německá čtyřka přivádí teenagery k mdlobám

28. května 2008 v 19:48 | Pajule |  Články
By Melinda Newman
úterý, 27.května 2008
Víc než Jonas Brothers se pohybují Kaulitz bratři.
18letí Kaulitz bratři tvoří polovinu Tokio Hotel, německý glam-pop kvartet, kteří vytváří hysterii jako Beatles mezi teenagery ve své rodné zemi. Prodali více jak tři miliony CD a DVD ve své rodné zemi a doufají, že si získají i fanoušky v Americe.
"Jsou pokrokem mezi dětskými hvězdami a My Chemical Romance," říká Andrew Gyger, starší manager pro Virgin Entertainment Group pár dní po tom, co se na Virgin's Times Square v New Yorku objevili, aby zde udělali propagaci svému anglickému albu "Scream".
"Byl to nehorázný prodej mezi dívkami, které se tam objevily," říká Gyger vypravující příběh zároveň jedné dívky, která omdlela a křičela tam celý večer. "Kapela vypadá, jako kdyby se objevila znáhla."
Vlastně, Tokio Hotel jsou z internetu. YouTube vyhledávač ukazuje 123 000 videí, které na ně odkazují, 88 100 na Jonas Brothers a taky 21 000 pro veterána Bruce Springsteena. Aby si kapela získávala nějaké fanoušky, tak již šest měsíců uvádí každý týden Tokio Hotel TV na své americké stránce.
Pro Tokio Hotel je vzhled stejně výrazným jako jejich hlas, který se projevuje ve zpěvákovi Bill Kaulitzovi s jeho anime vzhledem: upravený, obarvený načerno, s těžkým make-upem na očích, což ho dělá tajemným a který se objevuje na podiu jako nějaká animovaná postavička. Ale když ho slyšíte, tak si musíte říct, že jeho vzhled spíše pochází z Transylvánie než-li Japonska.
Když mu bylo 10, Bill Kaulitz se obléknul na Halloween párty jako upír a ten styl se mu od té doby zalíbil.
"Po tom jsem si obarvil vlasy a začal lakovat nehty. Začal jsem taky nosit make-up a vše kolem. Nikdy jsem předtím neslyšel o anime," Bill Kaulitz říká v interview v Avalonu v Hollywoodu než se objevili na podiu na show v Los Angeles. On, jeho bratr, basista Georg Listing a bubeník Gustav Schäfer se společně objevují optom na podiu Avalonu. Oba, jak on tak Tom mluví velmi dobrým, trošku tvrdším akcentem angličtiny, ani překladatel ale není potřebný.
Tom Kaulitz, který je o deset minut starší než jeho bratr ("Hodně lidí si myslí, že Bill je šéf, ale já jsem šéf," směje se), který přitahuje svým hip-hop vzhledem a dredy s tím začal když mu bylo sedm nebo osm let a stalo se to jeho součástí. "Když nám bylo šest, vypadali jsme stejně," říká Tom Kaulitz. "Měli jsme trika se jmény Bill a Tom a měnili si je, takže učitelé nás nepoznali."
Kaulitz začal hrát na kytaru, když mi bylo sedm let - instrument byl dárek od jeho nevlastního otce. V té době byli v ranném věku, hráli v klubech někdy pro míň než pět lidí a Listing se Schäferem se později k nim přidali.
Jejich matka to přijala v dobrém: "Potřebovali jsem podporu našich rodičů, protože jsme neměli auto, ani peníze," řekl Bill Kaulitz.
Máma vozila kapelu často na vystoupení. Teď mají lidi, kteří to za ně dělají a tvoří nezbytnou součást jejich týmu. Kapely první singl "Durch den Monsun" se stal hitem jedna v Německu v roce 2005 a následovala dvě alba, která byla taky hitem jedna a vyprodávala se po celé Evropě.
Fanouškovství v Německu se prokazovalo v různých rozměrech, kdy třeba kapele přišel dopis od dívek, který byl delší než sedm metrů. Po nějaké době, začali vídat některé fanoušky i ve více městech a kapela se později taky zjistila že jedna dokonce utekla z domova, aby je mohla následovat. "Připadá nám to šílené," říká Bill Kaulitz.
MTV členka a hudební talentka Amy Doyle dala svědectví o vystoupení kapely v únoru v New Yorku a přiznala. "Nemohla jsem uvěřit, kolik venku čeká křičících dívek," řekla. "Připomnělo mi to publikum z pozdějších devadesátých let, kdy se čekalo na Backstreet Boys a N' Sync."
Následovalo vystoupení a MTV přidala video "Ready,set,go!" a kapela se taky začala dobře propagovat online, nebo na MTV2 a na TRL. Tokio Hotel píší taky deník z turné na MTV.com, což, jak řekla Doyle, vytvořilo nejvíc komentů od čtenářů než u jakéhokoli deníku.
Ale kapela musí ujít ještě dlouhou cestu, než budou jako Backstreeti nebo N' Sync v prodeji - kapely CD vyšlo v dubnu a již se prodalo přes 23 000 kopií. Tokio Hotel americká společnost Cherrytree/Interscope nyní taky nechala dát první singl Monsoon do rádií, ale Doyle řekla, že to všechno je prodávající finta.
"Rádio vždycky pomáhá, ale je tu jisté spojení, které je jasněji spojené s tím, když je publikum vidí než když se spojí jenom s písní. Fanoušci si dělají emotivní spojení."
Ve skutečnsoti, Avalon show toho včera byla plná teenagerů a to tak, že ochranka musela dokonce několik jich vytáhnout ven, protože nemohl snést tlak, který na ně zezadu byl.
"Je to cool, že tady již máme fanoušky. Ale jsme na začátku," Bill Kaulitz. "Chceme být opravdu úspěšní v Americe, chceme to zkusit. Není tu tolik německých kapel, které měli šanci hrát v Americe."
Tokio Hotel již mají na očích Madison Square Garden, ale taky vědí, že to potrvá. Na výletě si do této haly zašli, ale ne vystupovat, nýbrž podívat se na show od Jay-Z a Mary J. Blige.
"Je to sen tu hrát," říká Tom Kaulitz, který kroutí hlavou. "Možná za dva roky. Musíte mít v životě cíle."

GUT LEBEN DURCH ZUFALL-4.díl

28. května 2008 v 17:18 | Pajule |  GUT LEBEN DURCH ZUFALL
…Já…
,,….aby neměl chvíli času sám pro sebe. Aby nepřemýšlel o něčem, co kvůli tomu udělal. Aby měl stále nějaké rozptýlení a nějakou zábavu. Prospěl by mu i sport. Hlavně aby dostal opět nějakou náplň do života. Aby měl vlastně proč žít. Můžeme mu i zajistit pohovory s nějakým psychologem či psychiatrem, hm?"dopovídá doktor svou řeč.
,,Myslím, že to nebude potřeba."řeknu tiše.
,,Ale slečno nebo paní či co jste, on potřebuje nějakou odbornou pomoc!"vyjede na mě kapku doktor.
,,To já pane doktore vím. Taky to nezamítám. Je na tom špatně. To vím, protože sem s ním sama mluvila. Něco o té psychologii i psychyatrii kapku vím, protože sem měla ve škole na ní hodně veliký zaměření. Toho člověka taky znám. Myslím, že s Billím mu dostatečně pomůžeme sami. A když bude nejhůř, moje kamarádka je psycholožka, která teď bere kurzy, aby mohla bejt psycholožkou i psychiatričkou zároveň. Ale děkuju vám za nabídku. Jste hodný. A taky myslím, že za oba dva,…"otočím se na Billa,,…vám moc děkujeme za záchranu Toma."řeknu doktorovi a posadím se vedle Billa, kterej se tam posadil mezi tím na židli.
,,Nemáte zač. Je to má práce. Jinak váš bratr by měl ležet na pokoji číslo 24. Můžete ho jít oba dva navštívit. Už by měl být ze sálu pryč a i vzhůru. Nashledanou."poklepal rukou mě, Bill taky vstal a udělal to samé.
Teď s Billem deme směrem k Tomovu pokoji. Za celou dobu sme nepromluvili. Jenom zamyšleně deme každý na opačné straně chodby. Vypadá to, jako kdyby sme se právě pohádali. Oba se zastavíme u dveří pokoje, kde leží Tom.
,,Zvládneme to?!"zeptá se mě Bill na jednu stranu a na druhou říká, že to zvládnout musíme.
,,Neboj. Zvládneme."kývnu.
…Bill…
Políbím ji. Teď pomalu otevíráme společně dveře od pokoje. Tom sedí na posteli a v ruce drží asi fotku. Jak nás postřehne, rychle tu fotku schová.
,,Ahoj!"zřekneme se.
,,Jé ahoj. Víš, jak sem se na vás a hlavně na tebe Bille těšil?!"vyskočí Tom z postele jenom v trenkách. Ale proč ne? Paparazzi tu nejsou žádní.
,,No asi jo. Ale Tome co tě to napadlo? Dyk si se na mě už těšit nemusel. Nemusel by si tu bejt a nemusel si mě obejmout. Mohl si bejt úplně někde jinde a co my? Co my? Co všecky lidi okolo tebe, myslel si na to vůbec? Myslel sis, že jen tak odejdeš a necháš nás tu, necháš tu všecky, kteří tě mají rádi a milují tě? Přemýšlel si o tom?"přestanu se ovládat a začnou mi týct proudy slz. Pajule se postavila do rohu.
…Tom…
,,Ne. Ne, nepřemýšlel."řeknu, podívám se na Billa a začnou mi jako jemu týct slzy. Chtěl sem to všecko ukončit. Chtěl sem odejít. Chtěl sem tu všechny nechat a netrápit se. Ale oni by se trápili. To oni by trpěli. Já už ne, ale oni. A to bych asi na svědomí mít nechtěl. Jenže pořád si říkám, proč vlastně mám žít? Nemám teď nějak žádnou náplň do života. V mých myšlenkách mě vyruší Bill.
,,Tome já tě mám rád. Jsi můj bratr. Jsi moje dvojče. Jsi moje já. Slíbíš mi, že už to nikdy v životě neuděláš?"rozbrečí se eště víc.
,,Slibuju."zamumlám si a koukám do země.
,,Aspoň se mi kruci Tome koukni do očí. Já tě nechci ztratit. Prosím….že už to nikdy neuděláš?" udělá Bill krok, aby byl blíž ke mně.
,,Ne, neudělám. Slibuju."opět se strašně oba rozbrečíme. Bill mě jenom strašně pevně obejme. Najednou vidím, jak sedí Pajule krčená v rohu a brečí. Kouká na nás s Billem a stýkají ji slzy jako padající perly. Bill mě poplácá po zádech a přestane mě objímat.
,,Víš, Tome, chtěli by sme s tebou mluvit."řekne a natáhne ruku pro Pajuli.
,,Co?"řeknu vyděšeně. Co se chystá?
,,Víš, já a Pajule………"
Já a Pajule…….co tam bude?
To bude napsaný v dalším díle.
Pajule

Rumunsko vzkazuje, že Tokio Hotel nejsou emo!

28. května 2008 v 16:56 | Pajule |  Články
Například Tokio Hotel (kteří přinesli více J-Rock než Emo) nemá žádnou spojitost s Fall Out Boy nebo My Chemical Romance - dvě ze současně nejpopulárnějších emo kapel. Možná jenom ten účes v nějakém smyslu by mohl být stejný. Ale označení "Emo" se začíná objevovat skoro ve všem - od muziky, účesů, názorů...do vyjadřování. Rumunsko bylo nedávno spojeno se slovem "emo" a sebevraždou dvanáctileté dívky, emo fanynky, na kterou to nemělo kladný vliv. Okamžitě taky bylo označeno, že to bylo zopakováno podle videa kapely Tokio Hotel. Všichni známe "protagonisty", ale za 1. Tokio Hotel nejsou emo kapela a za 2. kvůli tomu že posloucháte, takový druh muziky ještě neznamená, že musíte dělat takové extrémní činy.
přeložila Evelyn pro http://kaulitz-twins-4ever.blog.cz

Zprávy od Billa z Německa

28. května 2008 v 16:54 | Pajule |  Vzkazy od Billa
Ahoj všem, tady je Bill!
Jsme zpátky v Německu a co vám můžu říct? Měli jsme se opravdu skvěle v Severní Americe! Naše poslední show v Montralu byla prostě neuvěřitelná - takové energetické a nadšené publikum! Lidi, byli jste tak hlasití během celé show, že jsme na podiu neslyšeli sami sebe a to milujeme! Po příjezdu zpátky do Německa na nás čekalo opravdu velké překvapení: V pátek večer vysílal německý hudební kanál VIVA jejich ocenění COMET! Byli jsme nominování ve třech kategoriích a vyhráli čtyři ;-) !!! "Best Live Act", "Best Band", "Best Video". Na konci show jsme dokonce obdrželi cenu s názvem "Super Comet", která je podstatě dána vítězi všech vítězů večera... absolutně OHROMUJÍCÍ, že jsme ji dostali my!!! Všemi cenami určené hlasováním nám ukazujete, jak úžasní jste a jak neuvěřitelná je vaše podpora! Skutečně jste nás dostali!
Všichni nám musí kvůli vám závidět - tuším, že skutečně máme ty nejlepší fanoušky VŮBEC!!!
Dávejte všichni na sebe pozor!
Bill
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

39. místo pro Tokio Hotel!

28. května 2008 v 16:52 | Pajule |  Články
(c) .B.A. pro http://tokiohotel30.blog.cz a http://tokio-hotel-de.blog.cz
V Hollywoodu!
Poslední dny byli v Los Angeles opravdu vesel. Měl jsem návštěvu z mé staré Německé vlasti: Tokio Hotel projížděli skrz mé město. Ale zcela upřímně: Nevěděl bych o tom, kdyby můj mobil nezačal vybrovat. Hrozný telefonát z Německa: ,,Šiléné co od vás přijelo. Bláznivé - Tokio Hotel dobvají Ameriku. Co jsem jiného mohl říct: Mmhhh. Dobýt? Zaručený úspěch v Americe jsou billboard charts. A takhle si stojí Tokio Hotel první týden...ano, 39. místo! Prodaných alb: 16.000. V zemi z 300 milion obyvateli je již obávaný uspěch. Cíl, který byl z okolí managementu a gramofirmy slyšet jsou miliony prodaných CD. Tady je to kousek po kousku. Pro kapelu dělá problám se posadit na zadek. Ale americký sen - ten se může rychle stát noční můrou. Koncert pro 40.000 lidí v New Yorku - to mi přijde zcela rychlé pro náměstí v New York City.
V New Jersey na parkovišti. Tady přišlo snad 4000 lidí, jedící Hot Dogy,jezdit na kolotočích a podívat se na kapely.Jedna z nich je i Tokio Hotel. Poté jsou Bill, Tom, Georg a Gustav v pozdní noční show s našlápnutým večerem. Taky dobré! A pak mají ohlášený koncert v Avalonu v Los Angeles. Vejde se sem 1.500 lidí, z toho přišlo pouhých 900. Přece jen něco. Amerika dobyta, to se Tokio Hotel povedlo v těchto těžkch dnech. Konkurence je obrovská. Miley Cyrus, Jonas Brothers, hvězdy z ,,High School Musical". To jsou umělci, kteří vyprodali koncerty s 20.000 místy během deseti minut. Za tím jsou Tokio Hotel bohužel pozadu.
Nechci kluky tady nijak otrávit, je to přece jen třída, že německá kapela se odvažuje prorazit v Americe. Naposledy se toto podařilo Neně, která je znova zpátky. Její song "99 Luftballons" dnes hráli v rádiu. Ale od Billa a spol je to taky hodně odvážný manévr. Amerika je největší hudební obchod světa. Tady hrají nejúžasnější umělci na velkolepých místech. Přicházejí a zase odcházejí. Skoro nepozorovaně. A pak že Los Angeles není Magdeburg. Narozdíl tady pošta odchází denně.
Hey, ale co mi s tím. O úspěch by se mělo boijovat doma, fanoušci by měli být na prvním místě a nezapomínat na ně. Amerika je úžasná. Tady jako hvězda můžeš vydělat víc peněz než někde jinde. Ale i Tokio Hotel si musí uvědomit a mít zkušenosti s tím jak je někdy cesta na vrchol úspěchu někdy těžká.
Snad to bude někdy celé v pořádku. Jedno je jasné. Tokio Hotel nejsou Miley Cyrus, to ještě ne.
Tokio Hotel mají doma úžasné fanoušky, kteří čekají. Při koncertech v jsou fanoušci v Německu stejní jako mají v Americe. Mnoho štěstí kluci.

GUT LEBEN DURCH ZUFALL-3.díl

27. května 2008 v 21:43 | Pajule |  GUT LEBEN DURCH ZUFALL
…Tom…
….poprvé se říznu. Uznávám, že to kapku bolí. A štípe to. Děsně to štípe, až sem upustil nůž. Doufám, že to někoho nevzbudilo. Nebylo by dobrý, aby mě viděli. Kdybych nebyl celej od krve, tak je to v pohodě. Ale já sem celej od krve. Zvednu nůž a říznu se míň. Jenom cejtim, jak začínám omdlívat.
…Já…
Hned co sem zalehla, usnula sem. Pak sem slyšela, jak přišel Bill.
Teďka je kolem třetí ráno a z kuchyně se ozvala obrovská rána. Oba sme s Billem vylítli jenom z postele.
Teď deme pomalu a potichu do kuchyně omrknout, co se tam děje. Svítí se tam. Svítí tam malá zářivka a jsou přivřený dveře. Bill je pomalinku otevře.
,,Doprdele Tome. Tome!"zakřičim sotva, co ho vidim v kaluži krve na podlaze. Přiběhnu k němu.
,,Bille přines mi okamžitě všecky obvazy, co tady doma máme. Ale dělej!"zakřičim na Billa, kterej tam stojí jak opařenej s nějakym papírem v ruce a začínaj mu po tvářích stýkat slzy.
Okamžitě ale přinese obvazy a já začnu Toma zachraňovat. Na základce jsem chodila na zdravotnickej kroužek, takže vim, co v týhle situaci dělat.
,,Billí, okamžitě zavolej sanitku. Má tepenný krvácení na levý ruce. Řekni, že si podřezal žíly, kdyžtak. Je v bezvědomí a ztratil hodně krve. Tep má nepravidelnej. Poskytla sem mu první pomoc. Hlavně ať dělaj. Strašně krvácí. Asi mu budu muset udělat eště zaškrcovadlo, protože to nejde zastavit!"Toma sem ošetřila a zastavila mu krvácení. Bill zavolal sanitku a prý už sou na cestě.
…Bill…
Když najdeme Toma v kuchyni, Pajule ho okamžitě začne ošetřovat. Je celá od krve, ošetřuje bráchu a dává mi instrukce, co všecko mám dělat. Sotva sem tam přišel, uviděl sem na stole dopis. Byl od Toma. Rozlučnej. Nahnalo mi to slzy do očí.
Teďka už ale naštěstí přijela sanitka.
,,Do-do-brý d-de-n. Ta-tady za-za-m-m-nou."otevřu lidem z nemocnice dveře a něco ze sebe vykoktám.
Toma okamžitě vezli do nemocnice. Pajule co nejrychleji převlíkla, vzala klíčky od auta, popadla mě a jeli sme za Tomem do nemocnice. Je to něco strašnýho. Já bych to sám nezvládl. Já bych se nebejt Pajule asi taky zabil. Strašně jí obdivuju, jak to všecko vlastně zvládá a co všecko umí. Miluju jí jak nikdy nikoho jinačího.
,,Dobrý den pane doktore. Jak to vypadá s Tomem Kaulitzem?"zeptám se už klidným hlasem. Cestou do nemocnice sem se uklidnil. Teda spíš mě uklidnila Pajule. Bude to prý všecko dobrý. Tom bude v pořádku. Musím si to v duchu pořád dokola opakovat. Že je silnej a zvládne to. Dostane se ze všeho. Bude v pořádku a už to nikdy v životě neudělá. Nikdy! Nebo se zabiju i já. To bych už podruhý vážně nepřežil.
,,Bude to s ním všecko v pořádku? Dostane se z toho?"vybafne na doktora eště Pajul.
,,Vy jste rodinní příslušníci?"zeptá se doktor.
,,Ano, já sem bratr."odpovím pohotově.
,,Dobře. Takže jak jistě víte, Váš bratr si podřezal žíly na levé ruce. Ztratil strašně moc krve. Řízl se dvakrát, poté zkolaboval. Kdyby jste ho neošetřil, bylo by pozdě a nedal se zachránit."poplácá mě doktor po rameni.
,,To ne já. To byla Pajul"odpovím a přitáhnu si jí blíž k sobě.
,,Aha. To jste vážně udělala dobře. Hlavně na závěr to zaškrcovalo. Jinak vím, že je to neobvyklé, ale vašemu bratrovi jsme řezné rány sešily. Byly hodně hluboké. Akorát by to dělalo neplechy a mohla by se tam dostat nějaká infekce. Teď ještě leží na operačním sále. Museli jsme mu dát infuze krve. Opravdu jí ztratil hrozně moc. Ale je živý. Podařilo se nám ho zachránit. To byly zatím samé dobré zprávy, ale je tu i jedna, která se vám asi nebude vůbec líbit. Jedná se o to, že bude mít váš bratr následky. Jednak mu zůstanou jizvy. Jelikož je teď hodně oslabený, bude potřeba,…………..
Zkuste hádat, co bude příště! Nevíte? Já už jo. Tak jestli to chcete vědět taky, počkejte si na další díleček.
Pajule

Wall Billa z Comet 2008

27. května 2008 v 20:00 | Pajule |  Wally
HyperLink

Czech Fan Actions

27. května 2008 v 19:45 | Pajule |  Jiné akce, projekty,...
Ahojte návštěvníci blogu!
Na internetu existuje nová stránka stvořená přímo a hlavně pro české fanoušky!
Chystá se nějaký sraz?
Chcete něco prodat nebo vyměnit?
Máte svoje zážitky z koncertů nebo setkání s Tokio Hotel?
Máte nápad nebo chcete pomoci zrealizovat nějakou akci pro kluky?
Chcete si s Tokio Hotel něco vyrobit a chcete si poslechnout rady jak něco vyrobit?
A nebo snad něco jiného a podobného?
Pak stačí jednoduchá věc! Stačí když se půjdete podívat na nově otevřenou stránku, která se věnuje přímo tomuhle a na starosti ji má Evelyn a Hannu! Spolehnout se na aktivnost stránky a plnění akcí můžete, protože my dvě nic nenecháme být!
Jediné, co pro to stačí je zajít na stránku http://th-czechfanactions.blog.cz a sledovat tam různé informace a novinky, které se v budoucnosti objeví...
Pokud chcete zveřejnit vaší akci nebo něco, co nabízíte, stačí napsat e-mail a my vám to tam co nejdříve dáme ;-)
A pokud můžete tak nás i odkazovat nebo dát do spřátelených (zpětná odpověď je jistá!)
Kdybyste měli jakýkoliv dotaz nebo něco podobného, stačí napsat na náš mejl, který tam máte v úvodním článku nebo nahoře v menu. Popřípadě nechte komentář, co si o tom myslíte
Evelyn a Hannu


Avatary Billa z Coment 2008

26. května 2008 v 20:01 | Pajule |  AvataryTome, ty vole prober se!-15.díl

26. května 2008 v 19:50 | Pajule |  Tome, ty vole prober se!
Bill
,,…..jen známí. Víš, že já si s nikym nic nezačínám. Kord na dlouhou dobu."
,,Dobře. Budu ti věřit. A já letim k sobě. Mám tam něco rozepsaného."
,,Jo, okey."zvednu se a zavítám opět k sobě do pokoje, kde se posadim na postel.
Mám chuť napsat písničku. Tolik okolností, co se v poslední době stalo. I když teda nevim. Nevim, co mám dělat. Zní to divně, ale já se asi začínám pomalu, ale jistě nudit. Nejradši bych si zopakoval tu včerejší noc. Ale tu si nezopakuju. To už vim teď.
,,Dále."vyzvu někoho neznámého do pokoje, když m zaklepá na dveře.
,,Bille shání tě tu nějaká reportérka. Prý, že jste domluveni."přijde do pokoje mamka.
,,Jé. Jo, to sme. Tak jí pozvi dál. Má semnou dělat rozhovor."
,,Dobře. Chcete něco přinýst?"
,,Asi kafe."
,,Tak jo. Já půjdu."
,,Jo. A mami?!"
,,Ano?"
,,Děkuju."vstanu a líbnu jí na tvář."
,,Nemáš za co."usměje se na mě a odejde. Okamžitě do pokoje přijde nějaká reportérka.
,,Dobrý den."pozdraví mě a potřese mi rukou.
,,Dobrý. Tak začneme?"
,,Můžeme."
,,Tak se posaďte na židli nebo na sedačku. Jestli vám to nebude vadit, tak já zůstanu sedět na posteli"
,,Ne, nebude."
,,Tak si udělejte pohodlí a začneme."posadí se na židli, která je u počítače a vytáhne diktafon, papír a tužku.
,,Takže první otázka. Jste zamilovaný?"
,,Zamilovaný bohužel momentálně nejsem. Ale rád bych byl."
,,Takže to znamená, že naposledy jste měl svoji poslední lásku ve čtrnácti?"
,,Ano. S tím bych mohl souhlasit."panebože. To sem zase zvědavej, jaký k tomu budou mít všichni kecy.
,,Tím pádem jste s nikým neměl žádný vztah. Promiňte, že se takhle zeptám, ale znamená to, že jste ještě panic?"ježiši. Mám teď lhát nebo říct pravdu? Nebo se z toho vykroutit? Nebo to prostě nekomentovat?
,,Nebudu to komentovat."
,,Dobře. Nebudu vás nutit. Ale už jsem se vás ptala, jestli jste zamilovaný. Bude to teď s tím kapku souviset. Vy už jste odpověděl, že by jste rád byl zamilovaný…"
,,Ano. To bych byl velmi rá
,,A jaký tip dívky by to měl být?"
,,Jak to myslíte?"
,,Jako jestli by to měla být blondýna, bruneta nebo by měla mít jinou barvu vlasů. Jestli by měla být vysoká nebo malá. Jaký by měla mít styl oblékání a podobně…"
,,Ach tak. Já nějak vyhrazený tip holek nemám. Určitě se mi líbí, když je holka pěkná. Ale to si myslím, že na tom je skoro každý stejně. Taky miluju výrazný oči. Ať už jsou modrý nebo hnědý."
,,A ještě něco? Jaká by měla být povahově? Jaká by měla být uvnitř?"
,,Hodná, milá věrná. Hlavně věrnost, důvěra a pravda je ve vztahu důležitá. Ale já vám to takhle říct nedokážu. Já nemám žádný vysněný ideál. Prostě až tu dívku potkám, tak si jí nenechám utéct."
,,Dobře. Takže budete hledat?"
,,Budu a možná brzy najdu."
,,Takže už máte nějakou tu tzv. kořist?"
,,To nemám."
Aulis
,,Tak už sem tu."vlezu po vyzvání ke Christin do pokoje.
,,Á…voní to a vypadá to dost dobře."zasměje se a zavře zamnou dveře.
,,Díky. Hele já tě tu dneska nechám samotnou?"vezmeme si obě talíře s jídlem, posadíme se a pustíme se do toho.
,,Jakto? Kam deš?"
,,Mám přehlídku a pak du na nějakej večírek. A to musim do Berlína. Takže asi za hodinu odjíždím a vrátim se až ráno."
,,Aha. Tak to pak jo."
,,Nechceš jet taky?"
,,Ne, díky. Dneska na to nějak nemám náladu a musim udělat pár věcí do školy. Nějak se mi to nahromadilo.
,,Aha. Tak to pak jo. A hele já budu muset letět. Eště si musim zabalit pár věcí a převlíknout se. Tak to pak hoď do myčky."vstanu a položim prázdnej talíř na podnos.
,,Okey. Užij si to."líbne mě na tvář.
,,Užiju. Díky a opatruj se tu. Snad tu všecko najdeš. A kdyby ses tu náhodou nevyznala, tak zkoumej a nebo můžeš zavolat."
,,Zavolám, když nebudu vědět."
,,Klidně. Eště něco?"
,,Jo. Poslední dotaz. Nevadí ti, že si……"
Tak dneska sem se kapku rozepsal...nevím ale, jestli sem přibyde zítra další díl...
Autor:Pajule