Červenec 2008


Sraz Magazínu Tokio Hotel zrušen!!

31. července 2008 v 18:18 | Geheimnis |  Srazy
Ahojlitz všechny fans TH,
chtěla bych se vá všem jménem mým i redakce omluvit, ale bohužel se nemůžu zúčastnit srazu. Hosté, kteří byli pozváni, se nemůžou účastnit v plné sestavě. Sraz bude přesunut a na vás je, jaký termín se vám nejvíce hodí. Jinak zítra odjíždím na dovolenou, takže se můžete obrátit na Geheimnis.
Krásný zbytek prázdnin přeje THPéťa
P.S:Pod článkem je anketa, tak do ní hlasujte a pište své další návrhy do komentářů.
Anketa → zde

Reklamy sem prosím

30. července 2008 v 17:10 | Geheimnis |  REKLAMY
Prosím, abyste všechny reklamy psali SEM! Jinde na ně nebude brán ohled;-)


"Nové" menu

30. července 2008 v 16:54 | Geheimnis |  Já a blog
Ahojky Leute,
tady Geheimnis;-) Nějak se mi nelíbily nápisy v menu a tak jsem si trošku pohrála ve photofiltru a upravila to :-) Myslím, že to vypadá líp;-) Snad se to bude Pajulce líbit :-)
Edit: Páni, díky i za Pajulku! Skvělá návštěvnost, aspoň prozatím :-)

Georg s culíčkama

30. července 2008 v 12:06 | Geheimnis |  Fotky Georga

Pokojový shoot (1.12.2007)

30. července 2008 v 12:06 | Geheimnis |  Shootingy


MTV Award 2008: Tokio Hotel můžou taky vyhrát

30. července 2008 v 12:05 | Geheimnis |  Články
_________________________________________________
V září bude opět jedno z nejžhavějších předávání cen. MTV Video Awards jsou známý. Top interpreti jako i Jonas Brothers zde můžou vyhrát prestižní cenu. Když všechno půjde tak jak má, tak Tokio Hotel získají mezinárodní ocenění.
MTV již zveřejnila nominace na kategorii Pop videa. Tam se rozhodne ještě před závěrečným hlasování, nominace na vítězství. V tomhle listě se objevují i Bill, Tom, Gustav a Georg.
Je tam v nominačním listě pod 20. vidět video Monsoon. Tady jsou například i Jordin Sparks, Mariah Carey a Chris Brown. Na začátku srpna bude jasné, kteří interpreti postupují.
V ženské kategorii tam jsou nominovány například: Mariah Carey (Touch my body), Katy Perry (I kissed i girl), Rihanna (Take a bow), Jordin Sparks (No air) a Britney Spears (Piece of me).
U mužů to jsou zase naopak Chris Brown (With you), Flo Rida (Low), Lil Wayne (Lollipop), T.I. (No of matter what) a Usher (Love in this club).
Kromě toho: tentokrát bude moderovat show britský komediant Russell

Tokio LIVE

30. července 2008 v 12:04 | Geheimnis |  Články
přeložila Evelyn pro http://kaulitz-twins-4ever.blog.cz
___________________________________________________
Rozdávání, vášeň a emoce.
Nebylo to víc nebo míň než 50 tisíc lidí, kteří sledovali Tokio Hotel živě na Rock in Rio. Byli ti nejvíc žádaní a nezklamali. Fanoušci zpívali, brečeli a byli nadšeni z kapely, která hrála na 100% víc než hodinu. Monsoon, Scream, Final Day. Tyhle hity nebyly vynechány!
Šílenství se zvýšilo, když se Bill, Tom, Georg a Gustav objevili na podiu se svými ohňostroji. Show začala s Break Away a Final Day. Potom 1000 Oceans, kdy Bill předvedl naprosté emoce, "Ahoj všichni, je úžasné to být dnes v noci s vámi. Pro nás je to jako sen být na podiu jako je tohle."
Bill se nepřestal pohybovat z jedné strany podia na druhou a ukazovali úžasnou show, hlavně se svým bratrem, který jako druhý získal nejvíc křiku. A fanoušci nejenom křičeli a brečeli emocemi, taky házeli všemožné věci na podium, od plyšových zvířat po spodní prádlo. S takovým šílenstvím, nějaká klidnost byla nezbytná, a to přišlo s krásnou písní Love is dead a Wir Sterben niemals aus.
Ale klid trval jenom chvilku, protože mezi ohněm Bill zavelel do megafonu publiku Scream. A s tím přišlo šílenství. S písněmi jako Black, On the Edge a Reden šla teplota ještě víc nahoru, ale ne tak jak Bill řekl, "Myslím, že je velmi horko. Chcete nějakou vodu?" a potom šel po podiu a poléval fanoušci vodou. Bylo to, aby fanoušci tak neomdlévali?
Koncert se přiblížil ke konci. Po Geh a Raise your hands, přišel podle Billa čas na "píseň, u které nezáleží na které zemi jsme, vždycky to bude vaše píseň." Nemohlo to být nic jiného než Monsoon, nejoblíbenější u fanoušků a zpívali hlasitěji než Bill. S "Brzy se vrátíme, slibujeme" kluci opustili podium.
Ne, Tokio nemohlo jenom tak odejít a při křiku tisíce lidí společně: "přídavek, přídavek" se vrátili na podium, aby ještě zazpívali By your side. Bill se objevil s ručníkem kolem krku. Mezi ohněm a světelnými efekty kluci sešli podium a dotkli se nějakých fanoušků v první řadě. Bill hodil svůj ročník a tentokrát už opravdu odešli. Ale zanechali neuvěřitelnou vzpomínku více než 50 tisícům lidí, kteří je viděli na Rock in Rio. Nebojte se, slíbili že se vrátí zpátky.

TH Auction

30. července 2008 v 12:04 | Geheimnis |  Jiné akce, projekty,...
Na blogu jsou postery, články, samolepky, které se dají koupit. Je to takový menší obchod s věcmi.
Můžete tam také vydražit své postery a další věci, které nechcete, nebo je má víckrát. Musí se to ale týkat TH.

Baziii shání fans ze Šumperka

30. července 2008 v 12:03 | Geheimnis |  Články
Baziii schání fanynky (!!!!!!ŠUMPERK!!!!!!)
Hallo Leute
Scháním fanynky se Šumperskýho Okresu xD.Já vím že tu nejsme jenom tři.Protože ,kdyby jsme tu byly jenom 3 tak jak by jsme vyprodali Takko.Sice až v září a poslední věc sem si kupovala já s Weunesqou xP xD.Ale stejně my jsme si toho moc nekoupili.Tak mi řekněte jak to že to bylo vyprodaný všechny tašky,všechny hrnky,všechny polštáře,všechny plakáty,všechny boty,všechny kšiltovky i když polovinu kšiltovek jenom s tím znakem si koupili kluci xD páč si mysleli jak budou drsní a nevěděli že je to znak TH xD.Já du po ulici a taký hopeři s kšiltovkama TH xD.Já s toho nemohla xD.Mno dál xD.Prostě v Takku nebylo nic a co já vím tak v Olomouci v taku měli boty ještě v lednu sice velikost 34 xD ale to se neřeší xD.Ve Frankfurtu taky ještě měli boty v Dechmanu jenom 36 xD.Mno takže já scháním holky s Šumperskýho kraje já vím že tu jste.Všichni do jedné se mi musíte ozvat.Mě už se nechce samotné jezdit na srazy.A třeba vám rodiče nedovolí jet na srazy ,kvůli tomu že jedete samy,ale ted mužete jezdit semnou světoznámou borkyní ,která nemá orientační smysl xD.Mno to je jedno xD.Takže všechny fanynky s ŠUMPERKA A OKOLÍ si mě okamžitě přidaj na icq 416-611-976 nebo na skypu baziiinka nebo x chatu baziii_xD nebo mi písnou mejla na bazinka.1@seznam.cz .Prosím prosím ozvěte se a vy koho se to netýká to prosím kopírujte na své blogy.Děkuju mockrát všem co to okopírují a těm co si mě přidají
Vaše Baziii

Exotický styl Tokio Hotel

30. července 2008 v 12:03 | Geheimnis |  Rozhovory
Tato německá kapela je slavná v celé Evropě a její čtyři členové již začali lámat srdce i v naší zemi. Jste připraveni se do nich zamilovat? Buďte si jistí, že ano.
Vůdci kapely jsou dvojčata Bill (zpěv) a Tom (kytara) Kaulitzovi. I přes skutečnost jsou to identická dvojčata a mají velmi odlišné osobnosti. Udělali s našim časopisem TU rozhovor o jejich hudbě a také nám prozradili některá tajemství jejich milostného života. Tady o tom najdete vše!
TU: Jak se teď cítíte, když je vaše hudba známá v naší zemi?
Tom:
Kdysi jsme snili o mezinárodním úspěchu, ale nikdy jsme si nemysleli, že by se to stalo. Lidé v naši zemi nás znají, ale překročení hranic je nejen úžasné, ale také divné! Nikdy jsme v Mexiku nebyli, ale naše hudba se tam hraje… je to skvělé. Rádi vaši zemi navštívíme.

TU: Máte přítelkyně? Jaká je vaše ideální holka?
Tom:
Já nemám přítelkyni a opravdu nemohu říct, že mám nějakou ideální dívku. Nemůžu říct, že dávám přednost více blondýnkám než brunetkám nebo zrzkám, všechno co můžu říct je, že všude je plno pěkných holek.

TU: Je snadnější mít rande, když máte kariéru?
Tom:
Samozřejmě, hudba pomáhá. Ve škole jsou děti, které na něco hrají, jsou obvykle velmi populární a mají velký úspěch! To je důvod, proč jsem se rozhodl, že budu hrát na kytaru (směje se). Ne, upřímně nikdy jsem s neměl s holkami problémy a nikdy jsem nepoužil slávu, abych dostal nějakou holku.
Bill: V mém případě mi hudba určitě pomohla, moji první holku jsem měl, když jsem začal zpívat, ale teď je na vážný vztah málo času.

TU: Jaké jsou vaše oblíbené herečky, zpěvačky?
Tom:
Miluju Jessicu Albu, je moji favoritkou!
Bill: Pro mě to je Nena, německá zpěvačka, byl jsem jí velmi ovlivněn. V TV jsem viděl jeden z jejich koncertů a to byl moment, který ve mně zanechal nějaké známky. Byl jsem velmi mladý a hned potom jsem začal prát mé vlastní songy. Bylo mi jasné, že musím stát na pódiu každý den.

TU: Jste dvojčata, už jste to někdy oba zkoušeli na stejnou dívku?
Tom:
Měl jsem přítelkyni a když jsme se rozešli, tak jsem se ji pokusil ukecat, aby dala bráchovi jeho první polibek. Chtěl jsem, aby to zažil, protože do té doby neměl žádnou přítelkyni. Byl to způsob jak ukázat, jak moc jsem se staral.

TU: Existuje nějaká zpráva za vaším vzhledem?
Tom:
Nikdy jsme si nechtěli vytvořit falešnou image. Je tou součást naší osobnosti, je to, jak se cítíme, kdo jsme. Když vidíte nějaké naše fotky před kapelou, tak ta změna zas tak drastická nebyla.

TU: Nechali byste si vytetovat jméno vaší přítelkyně?
Tom:
Pokud není vztah vážný, nemyslím si, že to bych to udělal, nestojí to za to (směje se). V případě, že by to bylo vážnější, taky bych to neudělal! Nejsem velkým fanouškem tetování.
Bill: Miluju tetování! A kdybych byl opravdu zamilovaný, proč ne? Myslím, že bych do toho šel.

TU: Jste ve vztahu věrní?
Tom:
Když jste zamilovaní, je důležité být věrný a cítit, že ta druhá osoba je taky věrná, to je základ.
Bill: Pro mě je to něco zásadního. Mimochodem, když jsem zamilovaný, nemám zájem o nějaké další ´nabídky´. Se mnou se o podvod nemusíte starat, věřím na věrnost a taky věrná jsem, ale… už dlouho jsem s nějakou dívkou nic neměl.

TU: Jak se cítíte, když jsou někdy vaši fanoušci dost šílení?
Bill:
Na naše fanoušky jsme opravdu hrdí, tak moc nás podporují, vždycky čekají na naše koncerty, zpívají naše písně, mají úžasnou energii a to je nakažlivé. Dávají nám pocit, že je potřeba pokračovat v tom, co děláme.

To, co by měl každý fanoušek vědět:
- Kapela byla založena v Magdeburku.
- Tom je starší než Bill…pouze o 10 minut!
- Když byli děti, dvojčata nosila stejné trička s jejich jménem, aby se je tak lidé pletli.
- Oba bratři mají filozofii v životě: ´Následuj své sny´
- Gustav začal hrát na bicí, když mu byly pouze 4 roky!
- Georg je fanouškem Green Day a Fall Out Boy.
- Když nahrávali své prví album, Bill a Tom měli pouze 13 let.

Comet 2007 photoshoot

28. července 2008 v 11:30 | Geheimnis |  Fotky celé kapely


Info od HIE

28. července 2008 v 11:28 | Geheimnis |  Články
Ahoj!
Po dlouhé době se Vám znovu hlásí Hope In Europe!
Mám tu pro Vás info ohledně našeho dopisu.
Nevím,čím to je,ale touhle dobou nám vůbec nechodí e-maily!To máme všechno utáhnout sami?Holky!No tak,přece nás v tom nenecháte!Posílejte nám vaše výtvory,vzkazy,fotky cokoli co se hodí na dopis!Vše ve formátu A4!Můžete bud poštou a nebo na e-mail.Všemu děkujeme za to,co nám poslali a co na tom makáte;-).Všichni co jste doma vyrobili pár metrů nebo kilometrů:D Tak nám je máte možnost předat na srazech:
- Pořádané Magazine-th /V Praze/
-Pořádané Wiolet /V Ostravě/
-Na VNS3 pořádané FK/V Praze/
-A nebo na druhém "Garden Meetingu" který se připravuje.
Takže máte vlastně dvě možnosti:Bud nám pošlete nějakou tu stránku a my ji vytiskneme a nebo doma z nudy vyrobíte vlastní metry vzkazů nebo čehokoli a pak nám to předáte my to slepíme a budeme se radovat:"Jo máme zase delší dopis díky téhle fanynce Božence,která si stím pohrála":D:D například.
Takže ted je to už jen na vás:)
Dále:
Během tohoto týdne se upřesní nové datum na další garden meeting,který bude DOUFÁME více zaplněn,tentokrát to bude všechno organizované lépe a domluva s fanynkami bude také jiná.Takže se můžete těšit na ještě větší vodvaz než byl minule;-)Moc se těšíme na vaše příspěvky a na ty,co se účastní "garden párty".

Mimochodem holky musím se pochlubit:D mám new blog -> www.tomkaulitz.blog.cz :)
A Adiss také ale ta má -> www.georglisting.blog.cz
Takže máme další oficiální web-> hopeineurope.blog.cz a Toma a Georga ;-)

S pozdravem Vaše Nikey

CZ Bravo 15/08

28. července 2008 v 11:27 | Geheimnis |  News

3 Billovi signatury

28. července 2008 v 11:26 | Geheimnis |  Blendy

Have you seen Gustav?

26. července 2008 v 12:19 | Geheimnis |  Fotomontáže

TH klesli na 3.místo!

26. července 2008 v 11:33 | Geheimnis |  News

Najeďte na www.tokiohotel.coma v "news" klikněte na to HERE a spustíte mtv.com já se omlouvám, ale mě to nejde zobrazit

Doufám , že ten překlad je dobře co se tyka češtiny xD ale určitě se na ten klip koukněte ať sou první a jsou happy! :-)

Stars Book Nr. 9

26. července 2008 v 11:32 | Geheimnis |  News