Srpen 2008

Najdete Georga?

31. srpna 2008 v 20:20 | Pajule |  Fotky celé kapely

Tomovy boty

31. srpna 2008 v 20:04 | Pajule |  Fotky Toma
Tokio Hotel překvapí latinsko-americké publikum na MTV Latin America Awards

31. srpna 2008 v 19:54 | Pajule |  Články
Německá kapela Tokio Hotel potvrdila účast na nadcházejícím MTV Latin America Awards 16.října v Guadalajara, hlavním městě mexického státu Jalisco a oznámili, že připraví něco "velmi speciálního, co překvapí publikum".
"Pro nás je to skvělá příležitost být pozváni na MTV předávání, je to velká čest, stále ale nevíme, co předvedeme, je tu plno nápadů, ale zajisté víme, že to bude něco speciálního, máme mnoho vizí," řekl zpěvák Bill Kaulitz na tiskové konferenci.
Tokio Hotel, jedna z nejúspěšnějších německých kapel mezi dnešní mládeží má dvojčata Billa a Toma Kaulitzovi, kteří založili kapelu v rodném Magdeburgu (Německo) v roce 2001 společně s bubeníkem Gustavem Schäferem a basistou Georgem Listingem.
Kapela přijela do Mexika v době velké popularity propagovat nejnovější album "Scream", kvůli čemuž byla autogramiáda kam se přišlo podívat na náměstí hlavního města více než 5000 fanoušků.
Když bylo viděno tolik lidí, Bill prohlásil, že si ani nepředstavovali, že v této zemi mají tolik fanoušků.
"Jsme velmi šťastní z autogramiády, byl to náš první kontakt s mexickým publikem a nikdy jsme si nemysleli, že přijde tolik lidí," řekl zpěvák.
O jejich albu "Scream", je to první anglické album, Tom řekl, že se rozhodli zpívat v tomto jazyce, aby se mohlo líp komunikovat se zbytkem světa.
Na podnět jejich písní, Tom oznámil, že nemají žádné zprávy, ale mluví o hlavních a důležitých tématech mezi mladistvými.
"Chceme, aby se lidi bavili. Děláme muziku, rádi děláme muziku, nic jiného," řekl Tom.
S prodejem tří milionů nahrávek v jejich rodném Německu a nějakými 26 cenami, Tokio Hotel představují Latinské Americe svoji nejnovější práci, která obsahuje nejlepší kousky z jejich předchozích alb "Schrei" a "Zimmer 483".
Jejich největším úspěchem je prozatím "Monsoon".

Tokio Hotel si užívají vřelé uvítání mexickým publikem

31. srpna 2008 v 19:53 | Pajule |  Články
Mexiko, 30.srpna (AFP) - Užívají si vřelost publika během první návštěvy v Mexiku, německá kapela Tokio Hotel již připravuje svůj návrat v říjnu, za účelem účastí na MTV Latin Awards.
Na tiskové konferenci, kapela tvořená Billem, Tomem, Gustavem a Georgem mluvila o skvělém uvítání od publika během autogramiády, které se konalo na jihu města, kde ale bohužel kolem 800 mladistvých nemohlo dostat autogram. Bill, zpěvák kapely, řekl že ví o tom, že zbývalo asi kolem 50, nicméně se pokusí to vynahradit.
Na druhou stranu, němci, kteří přijeli na setkání s médii a uvítali ve španělštině, řekli, že tahle návštěva je začátek blízkého vztahu, který budou mít s Mexikem, protože si nikdy nepředstavovali, že by uvítání zde bylo tak vřelé.
"Bylo to velmi vzrušující a nebáli jsme se, protože ten křik, nám dodával energii," řekl zpěvák, který byl viditelně šťastný a opakoval, že ta radost je díky uvítání, které obdrželi.
O možnosti koncertů v tomto městě, němci oznámili, že prozatím nejsou žádné termíny určeny, nicméně již potvrdili účast na MTV Latin Awards, což se koná v říjnu.
Řekli, že udělají krátké vystoupení o kterém nebudou dávat detaily, protože jsou stále v přípravách a chtějí, aby to pro publikum bylo speciální. "Nikdy jsem si nepředstavoval takovou popularitu v téhle zemi, takže můžeme potvrdit, že se velmi brzy vrátíme."
Když se jich bylo zeptáno jestli jsou reprezentanti a vyslanci z jejich země kolem muziky, tak řekli, že nic takového nechtějí přijmout, protože neví, jestli ostatní německé kapely by rádi dělali takové kroky jako oni.
Po jejich návštěvě v Mexiku kapela pokračuje ve své propagaci alba "Scream", které se pohybuje v naší zemi na prvních místech popularity.
Další otázkou pro mladou kapelu bylo, proč zpívají anglicky a německy, na což odpověděli, že píší ve svém rodném jazyce, nicméně rozhodli se psát je i v angličtině, aby jejich muzika měla pochopení.

Tokio Hotel se vrátí do Mexika

31. srpna 2008 v 19:51 | Pajule |  Články
Mexiko City, Mexiko, 30.srpna 2008 - Tokio Hotel jsou v Mexiku kvůli propagaci jejich současného alba Scream, během návštěvy měli tiskovou konferenci, kde mluvili o nadcházejících plánech, včetně účasti na MTV Latin America Awards, což kapela okomentovala "Ještě nevíme, co budeme dělat, přemýšlíme o tom, jaké to bude, nemůžeme vám ale říct nic jiného, je to skvělá příležitost a jsme nadšeni," dodal Tom a Bill.
Kapela řekla, že stále neví, kdy se vrátí do Mexika na normální koncerty při nějaké důležité události v naší zemi, ale doufají, že to bude brzy.
"Samozřejmě, že se vrátíme do Mexika, v našem příštím turné budeme i tady, to je jisté," řekl zpěvák.
Řekli, že ještě nemají žádné plány a nepřemýšlí o budoucnosti, protože "je pravda, že ještě nejsou žádné termíny na návrat pro teď jsme šťastní, že jsme tady, až se vrátíme, budeme plánovat návrat, náš plán kolaboval, takže ani nevíme, kdy se vrátíme domů, ale ano, vrátíme se sem a brzy," řekli dvojčata.
Narozdíl od ostatních neměckých kapela jako The Scorpions, kteří nemají moc fanoušků v Latinské Americe, Tokio Hotel během návštěvy aztécké země zažili vřelé přivítání mexickými fanoušky.
"Zdravíme všechny, protože jsme potěšeni, že jsme tady, milujeme to, že jsme z německého města, samozřejmě, že máme dobrou náladu a jsme šťastní, že jsme tady," řekl Tom.
Bill, Tom, Georg a Gustav, členi Tokio Hotel, včera měli autogramiádu v Mexiko city, kam přišlo tisíce fanoušků. Nicméně ne každý si mohl užít přítomnost německé kapely, což jim bude nahrazeno.
"Cítíme se velmi dobře, neočekávali jsem tam tolik lidí, bylo to pro nás překvapení. Ale budeme se snažit to nahradit těm, kteří nemohli dostat autogram, protože to nebyla naše chyba, chtěli jsme na to více času, abychom to ukončili u všech fanoušků, ale nahrávací společnost nás požádala odejít," řekl Bill.
Společnost na tohle dodala, že "hodně lidí, kteří nedostali svoje autogramy se podepsali našemu osobnímu manažerovi a pro ně bude autogramiáda příští týden, pro to lidi zanechali svoje jména a budou podle toho označeni."
Jejich unikátní styl.
Jejich muzika je pro každého, kdo ji chce poslouchat, protože tam nejsou žádné zprávu adresované někomu určitému, všechny texty ze současného alba Scream jsou naprosto jiné.
"Vlastně nemáme žádné zprávy, které chceme oznámit mladým lidem, když dávají pozor na písně, tak jsou velmi různé, s různými předměty. Co chceme je to, aby se to fanouškům líbilo a bavili se tím, co pro ně děláme. Rádi děláme muziku a chceme ji sdílet," řekl Bill.
Další velmi jasný znak kapely je jejich styl oblékání a účesů, hlavně zpěváka Billa, který byl tázán na svoje vystupování a kým je ovlivněn, odpověděl, že "originální a vzniklo to na Halloween párty, když mi bylo osm nebo devět let a byl jsem oblečen jako upír a zalíbilo se mi to a tak jsem začal nosit černý make-up, vytvořil si vlastní osobnost a líbí se mi to."
Nakonec, když se jich bylo tázáno na důvod nahrání alba v angličtině, Scream, po dvou albech v rodném jazyce, němčině, tak to bylo pro potěšení z dalšího jazyka.
Kluci vystupovali na Palacio de los Deportes, jako součásti události rádia.

Já a příval novinek!

31. srpna 2008 v 19:47 | Pajule |  Já a blog
Ahojlitz!
Vracím se vám zpět pár hodin před novým školním rokem a před narozeninama twins! Ano, přesně tak. 1. 9. 2008 a Billovi a Tomovi Kaulitzovým bude už 19! To tu ale nebudu rozebírat. To přijde zítra. Teď jsem dám ještě pár novinek....Potom šup do hajan, abych dospala ty cesty a byla na první školní den čilá..i když nevím, jestli se mi to povede....Tak čaulitz!
Vaše Pajule

Tokio Hotel News!

29. srpna 2008 v 10:24 | Geheimnis |  News
MTV VMA: Jenom pár dní na hlasování!!
Zbývá jenom pár dní na hlasování pro Tokio Hotel v tomto roce na VMA. Ujistěte se, že podporujete Billa, Toma, Gustava a Georga tak moc, jak můžete v těchto posledních dnech jim pomoci dostat se na vrchol kategorie Best New Artist - Klikněte tady pro hlasování. Kvůli speciální pozornosti VMA, Tokio Hotel taky přišli s vlastním Video Playlistem na Imeem a obsahuje nějaké osobní vrcholné okamžiky z minulých VMA interpretů. Podívejte se TADY
Hot Topic: Nové triko v obchodě!
Hot Topic právě přidal nové cool Tokio Hotel triko. Klikněte tady pro získání všech detailů a návštěvy Hot Topic obchodu, který je vám blízko a nezapomeňte, že Hot Topic pro vás má i jiná Tokio Hotel trika, která na vás čekají!!!
Rozjezd MTV Europe Music Awards hlasování!
Právě se otevřelo hlasování na MTV EMA, které se bude konat v Liverpoolu! Zvládneme to znova a získáme EMA jako minulý rok pro Tokio Hotel? Podpořte Billa, Toma, Gustava a Georga v kategoriích Best Act Ever a Headliner! Klikněte zde pro hlasování
TH TV: Nakupovací šílenství s Billem!
Naprosto nová TH TV epizoda měla premiéru tuto noc - ujistěte se, že se na ni podíváte na Toki Hotel oficiálním YouTube Channelu. A jakmile tam budete, tak nezapomeňte na Subscribe.
Děkujeme všem za vaši podporu a pokračujte!
Váš Tokio Hotel WebTeam

2008 VMA VIP Hosti: Tokio Hotel se objeví na VMA!

29. srpna 2008 v 10:23 | Geheimnis |  Články
pokud si chcete pustit interview, o kterém je zde zmínka, tak můžete ZDE (toto video je již ale starší ze začátku srpna a již tu bylo)
________________________________________________
Ještě jednou, MTV zachytila vaše modlitby na Kaulitze a splnila vaše přání: Tokio Hotel budou na VMA 2008, což je i zřejmé, protože jsou nominováni na Best New Artist a Best Pop Video.
Jak velké budou Billovy vlasy? Bude Tom vtipkovat o "velké práci na toaletách" nebo o statusu na zbytek panictví kapely?
Budou Jonas Brothers vs Tokio Hotel fanoušci se víc nenávidět nebo se naučí oceňovat? Nebo je sporům už konečně konec?
Sledujte Tokio Hotel v neděli, 7.září a uvidíte.
Do té doby, zkontrolujte exkluzivní Tokio Hotel interview, kde se mluví o fanoušcích, setkávání s kočkami a panictví (ano, díky Tomovi).

Wally (by petush)

28. srpna 2008 v 18:27 | Pajule |  Wally
blendermagcasinophotoshdr4.png image by panik-musik 28c11c0e23d8aw1.jpg image by panik-musik c01c43f8cbffdj5.png image by panik-musik

Sweet Bill

28. srpna 2008 v 18:22 | Pajule |  Fotky Billa

Tokio Hotel přichází do Houstonu

28. srpna 2008 v 18:20 | Pajule |  Rozhovory
Německá kapela Tokio Hotel se stala mezinárodní teen senzací, a to zčásti díky svému 18letému zpěvákovi Billu Kaulitzovi, jehož image - složená z Joan Jett, 80let s Cher a trochu ema - z něj dělá naprostého lamače srdcí. Kapely anglické debutové album "Scream" vyšlo v květnu a kapela se objevila v TRL.
Kaulitz a další členi Hotelu, včetně jeho dvojčete Toma, jsou již superstars. Kapela prodala více než 5 milionů alb po celé Evropě. Tokio Hotel jsou taky nominováni na Best New Artist a Best Pop Video v příštím MTV Video Music Awards, což je znamení jejich dominace. Kaulitz si promluvil s Joey Guerrou o těchto nominacích a Texasu a Jonas Brothers:
Jaké jsou tvoje dojmy z USA během turné?
Bill: Je to zatím úžasný výlet. Donedávna jsme hráli jenom v New Yorku a LA, ale cestovat po zemi a setkat se s fanoušky je opravdu úžasné. Chicago je skvělé, a Las Vegas je úžasné.
Co očekáváš od Texasu? Buď upřímný.
Bill: Nikdy jsme tu nebyli a těšíme se, až se podíváme do další části Států. Jak víme, tak Texas je zemí ropy, koní, kovbojů a velkých barbecue.
Jsou tu rozdíly mezi americkými a evropskými fanoušky?
Bill: Nedá se určit nějaký rozdíl mezi zeměmi. Všichni fanoušci jsou opravdu, individuálně rozdílní. Ale co sdílí je to nadšení, ta energie, jak šílí a šílí a slaví s námi naše show. Milujeme je.
Jaké jsou povinnosti, které musíš mít na cestě?
Bill: Mám sebou deset tašek a všechny je potřebuji. Nevtipkuji. A taky potřebuji svůj mobil a laptop a zůstat v kontaktu s rodinou a přáteli.
Jaký je příběh za tvým osobním stylem?
Bill: Tom a já jsme vypadali stejně do šesti let a potom jsme se rozdělili v tomhle. Všechno to u mě začalo na Halloween párty, kde jsem šel jako upír. Zalíbilo se mi to a všechno to začalo tam.
Jak dlouho ti trvá se připravit?
Bill: Ne tak jak si každý představuje. Na všechno - sprcha, čištění zubů, oblékání - potřebuji tak 45 minut.
Tokio Hotel dostávají hodně srovnání s Jonas Brothers. Slyšeli jste od nich něco?
Bill: Ještě jsme neslyšeli. Ale hodně o nich slýcháme. Právě byli v Evropě. Jejich úspěch je opravdu úžasný.
V příštím měsíci je MTV Video Music Awards, vy jste nominováni na Best New Artist a tam jste jediní kluci.
Bill: Vše, co můžu říct je to, že jsme nadšeni z nominace. Tohle je něco, o čem jsme ani nesnili. Myslím tím, jsme německá kapela nominována dvakrát na MTV Video Music Awards. No tak. Myslím, že nemáme žádnou šanci, ale být tam už je úžasné.
Jaký nejvíc překvapivý song bychom našli u tebe na iPodu?
Bill: Hmm - Mám na mém iPodu jenom dobrou muziku.

Magor Kaulitz!bo ne?1.díl

28. srpna 2008 v 17:36 | Pajule |  Magor Kaulitz!bo ne?
Takže tu máme novou fftku od Claire. Určitě bude moc ráda za vaše komentáře!
___________________________________________________________________________

Autor: Claire
Betaread: Pajule
KLÁRA

Čaulitz...asi bych se měla představit..jsem Klára a bydlím v Německu..přesněji v Lotyšsku-podle mě je to prdel světa!

Bydlím s mojí mamkou a se svojí nej kámoškou v naší vile s nádhernou zahradou..mám i bratra ale ten bydlí s tátou v Čechách..ale nemyslete si že sou naši rozvedení nebo tak nějak...nejsou. Mamka má jen užasnou práci v Německu, ale stejně je většinu dní v Čechách s tátou, takže my s Míšou jsme doma sami ...Mno vlastně ne zase sami protože vedle nás bydlí moje teta, která na nás po dobu, co je mamka pryč dohlíží...Mno a mě s Míšou a Verčou je 17(ale za 2 měsíce mě a Míše bude 18. Verče bohužel až za 3 měsíce). Mimochodem nenávidím Kaulitze…Toma...

"Kláro vstávej!"budí mě Míša a máti zase není doma.

"No jo, dyť sem už vstala."

"Mno to vidím."

"Dělej, jinak na tebe dneska nepočkám!"

Tak jsem vylezla z postele snad poprvé včas.

O půl hodinky později už jsme byly na zastávce a kecali s Verčou.

"Very nervíš, kde je Radek?"

"Nevím, ale taky by mě to zajímalo."

"Hm.."

"Ježiš Míšo, Verčo, vidíte to taky? Valí se Tom a Bill Kaulitzovi..že by měli něco s autem, že jedou autobusem?"

Tom k nám přiklopejtal a neodpustil si poznámku-"Ježiš, už tu sedíte zas jako slepice v kurníku, ale kdepak máte kohouta?"a chytl vytlen.

"Možná tu sedíme každej den, ale to ty nemůžeš vědět , protože si každej den vozíš prdel v tom tvým fáru."

Tom už už mi chtěl něco odpovědět ale v tu chvíli přijel autobus, takže to jaksi už nestihl...ale jen tak tak to stihl Radek, kterej právě dobíhal.

"Copak si asi teď dělal? Ale takhle po ránu Radku? To se ani nestydíš?"neodpustila jsem si poznámku.

Ve škole byla nuda a tak jsme si to s Míšou zkracovali povídáním a vzpomínáním na Čechy a na základku...

Ze vzpomínek nás ale vyrušila učitelka svým jekotem....

Pokráčko příště!

Takže už jsem zase zpět...

28. srpna 2008 v 17:17 | Pajule |  Já a blog
Hallo!
Takže mě tu máte opět nazpět. Jetšě nejsem úúplně tam, kde bydlím, ale i tady se dá říct, že jsem doma. Poznala jsem opět pár krásných míst v zahraničí a načerpala novou energii. Opět velmi děkuji Geheimnis za postarání o blog. Ona je prostě šikulka. Dnes jsem přibydou nějaké články. Zítra možná jen na večer. A se sobotou vůbec nevím, jak to bude. Nevím, jestli pojedu nebo nepojedu na VNS3, či jak to vůbec bude. V neděli bych tu už měla být naplno. Takže zatím a já sem jsu dát nějaké ty články....
Pajule

Blogindex.cz = PODVOD

28. srpna 2008 v 12:37 | Geheimnis |  Já a blog
Už dlouhou dobu se odhodlávám napsat tento článek a konečně jsem odhodlán a přesvědčen, že tento článek je skutečně potřeba!
www.blogindex.cz - Česká internetová stránka, která se prezentuje jako největší český katalog blogů a vyhlašuje stále mnoho soutěží je podvodná, proto prosím všechny blogery, aby přestali tuto stránku podporovat svojí návštěvou a svou ztrátou času.
Nyní k důkazům cituji text na úvodní stránce, který tam byl po celý červenec 2008:

Blogindex.cz vyhlašuje soutěž o nejlepší Blog Měsíce. Soutěž trvá od 1.7 do 31.7. (od 1.7 bude dosavadní hlasování ukončeno a každý začíná od 0 hlasů!), po jejím ukončením bude na základě hlasování vyhlášeno 10 nejoblíbenějších blogů. Autoři těchto blogů budou oficiálně odměněni vítěznou madailí, kterou se budou moci na svém blogu pyšnit. Dále budou uvedeni v síni slávy a pokud Tvůj blog bude zvolen tím úplně nejlepším, je pro Tebe připravena zajímavá odměna,která Ti bude doručena až domů!
Tomuto podvodnému textu jsem uvěřil i já autor blogu www.politik.blog.cz a začal si shánět hlasy různými způsoby, především mi hodně pomáhali přátelé a lidé na mých oblíbených diskuzních fórech, velkou podporu jsem také získal od jiných blogerů. Díky těmto lidem jsem získal více jak 850 hlasů a můj blog byl suveréně na prvním místě.
Začal srpen a na blogindexu se nic nezměnilo, 2. srpna jsem tedy napsal adminovi stránek první mail tam nahoře jak je kontakt, sice neodpověděl, ale ihned druhý den vyhlásil novou soutěž a o té staré se ani nezmínil, jakoby neexistovala a ihned s tímto gestem vynuloval všechny hlasy, tedy i ty mé.
To mne samozřejmě naštvalo a napsal jsem mu druhý mail, kde jsem se ho ptal jak to bude s tou cenou domů, se síní slávy a s medajlí, kterou bych se mohl na svém blogu pyšnit. Bohužel ani na tento mail jsem nedostal odpověď a na blogindexu už se nic nezměnilo. Pouze stále ten text na úvodní straně cituji:
blodindex.cz vyhlašuje NOVOU soutěž o nejlepší Blog Měsíce. Soutěž trvá od 1.8 do 1.9. Po ukončení soutěže bude na základě hlasování vyhlášeno 10 nejoblíbenějších blogů.
Po 4 dnech čekání jsem napsal znovu na kontakt, že už mi dochází trpělivost a ať mi na mail odepíší, samozřejmě neodepsali a tak proto, tento článek. Především, proto že jsem si všiml, že u blogerů začíná být tento server stále populárnější, místo aby popularitu ztrácel!
V tomto diskuzním vlákně diskuzního fóra můžete sledovat, že skutečně mi lidé dávali mnoho hlasů a nakonec je cítit mé zklamání, i tam se můžete k danému tématu vyjádřit http://www.czemoney.com/forum/blogindex-cz-vt22303.html
Prosím přestaňte shánět hlasy a podporovat tím tento podvod a upozorněte prostřednictvím svého blogu na tento problém ostatní blogery!
Autor článku: Láďa www.politik.blog.cz
Pozn. Upozorňete na tento problém ostatní zkopírováním tohoto článku!

Chrááá pššš xD

28. srpna 2008 v 10:30 | Geheimnis |  Animace
gif-12.gif picture by Reichelle_Rocker
Heh, pusinka jim otevírat jde.. Geovi dokonce tak dokonale, že ho do té animky ani nemohly dát :-( xDDD
Mimochodem, tadyk zdrojík

Nas*anej, zhulenej Tom

28. srpna 2008 v 10:30 | Geheimnis |  Fotky Toma
Heh, si nemůžu opět pomoc, ale vypadá jak zhulenej Tomík Kaulitz, kterýmu právě někdo přebral Billa :-P xDDD

VNS3 - leták

28. srpna 2008 v 10:29 | Geheimnis |  Články
img225/6919/letacekcb6.png