Duben 2009

Stalkers? TH už se dále nebudou k případu vyjadřovat!

30. dubna 2009 v 17:39 | Pajule |  News

Podle této stránky se členové TH vyjádřili k tomu, že už to dál nechtějí se stalkers řešit a vše přenechají soudu. David Jost se k tomu dodal, že se kapela k případu už dál nebude vyjadřovat. Také se zde píše o útoku Toma na mladou ženu. A samozřejmě i to, že se později zjistilo, že Tokio Hotel už jsou bláznivýmy fanoušky pronásledovány již roky.

Nice Tom

30. dubna 2009 v 15:29 | Pajule |  Fotky Toma

Už vím, co k tobě cítím...19.díl

30. dubna 2009 v 15:28 | Pajule |  Už vím, co k tobě cítím
To malé, černovlasé stvořeníčko se šibalsky zavrtělo na sedadle a spustilo své nohy na zem. Bill se postavil a udělal dva kroky k vedlejší sedačce. Nezapomněl přitom dále vysvlíkat svého brášku z širokých kalhot. Nevěděl, kde se to v něm náhle probudilo, ale když viděl Tomovy plné rty z profilu, jak se postupně otvírají a zavírají… když viděl Tomovo tělo, jak se vrtělo na sedadle, aby našlo správnou polohu… neodolal. Bál se, ale věděl, že jeho dvojče mu neublíží. Zatím se jen líbali a mazlili. Nepočítal, kolik hodin leželi v Tomově nebo Billově postýlce a mazlili se tak jemně a něžně, že to je opravdu nezapomenutelné. Jenže teď chtěl náhle zajít dál. Možná nasadil vysokou laťku, ale to mu v tuhle chvíli bylo celkem i ukradené. Probudila se v něm vášeň a touha. A ani jedna nehodlala jen tak vzít nohy na ramena a utéct do nejtmavějšího koutku jeho mozku. Bill neměl v plánu přestat. Avšak nechtěl se dnes s bratrem pouštět do nějakých velikých akcí. Menší postačí.Stalker-Girls se hlásí ve videu

30. dubna 2009 v 14:58 | Pajule |  Články


Čtyři dívky, které způsobily těžký život úspěšné německé kapele. Čtyři dívky, které se dokonce přestěhovaly z Francie do Hamburku, aby mohly pronásledovat Tokio Hotel na každém kroku. Teď se pro BILD.de ukazují před kamerou.

"Nejsme žádné stalker", tvrdí Perrine (21) přerušovanou němčinou v rozhovoru. Své oči zakrývá pod velkými slunečnimi brýlemi, tak jako ostatní dívky. Ty se drží v pozadí, mluvit nechávají Perrine.

Je to ta, která byla před několika týdny napadena členem kapely, Tomem Kaulitzem (19). Ten už měl plné zuby extrémních fanoušků. Kapela není jenom toho mínění, že jsou to stalkers, ale mezitím také ohrožují jejich rodinu.

"My jsme si na to už téměř zvykli, že jsou tady stále stalkers. Ale když byla napadena naše rodina, překročilo to veškeré hranice. Tohle už není sranda!" řekl jeho bratr Bill (19) v rozhovoru pro časopis Bravo.

Co se stalo? Skupina francouzských dívek pronásleduje kapelu už měsíce. Jmenují se "Les Afghanes On Tour". Po útoku na matku Kaulitzů v Hamburku odřekli kluci magdeburké rockové kapely cestu do Los Angeles pro nahrávání alba. Poletí až tehdy, když policii písemně potvrdí, že se nesmí už přiblížit k rodině. Momentální stav: Prohlášení proti prohlášení.

Navzdory události minulých týdnů není kapela na své pravé fanoušky naštvaná.

"Nikdy jsme je neházeli se stalkers do jednoho pytle!", řekl Tom.

A co na to říkají fanoušci Tokio Hotel? Někteří jsou momentálně na kampani pomsty. Vyhrožují dívkám z Francie přes zprávy na Youtube.
Zdroj na obrázku

Billo-Tom

29. dubna 2009 v 22:00 | Pajule |  Výtvory fans

Thank you

29. dubna 2009 v 21:58 | Pajule |  Signatury

Beautiful (by Allegator)

29. dubna 2009 v 21:08 | Pajule |  FotomontážeDe-Bravo-č.19

29. dubna 2009 v 16:36 | Pajule |  Časopisy a novinyExkluzivně v BRAVU: Tom & Bill mluví o dívčím gangu, který pronásleduje kapelu

28. dubna 2009 v 21:51 | Pajule |  Články
Tokio Hotel ve strachu o svou rodinu.
Exkluzivně pro BRAVO mluví Bill a Tom o stalkers gangu, který je ohrožuje!
Tokio Hotel ve spárách zahaleného a maskovaného dívčího gangu!

Půl roku dlouho byli Bill (19), Tom (19), Gustav (21), Georg (22), jejich rodiny a přátelé pronásledováni francouzskou skupinou "les Afghanes on tour". Byli uráženi, ohrožováni a dokonce napadáni! Zašlo to tak daleko, že Tom na jedné čerpací stanici v Hamburku ztratil kontrolu a udeřil 21letou členku gangu, Perrine D. do obličeje. Teď mluví poprvé Tokio Hotel-dvojčata Bill a Tom o této události:

"My jsme si na to už téměř zvykli, že jsou tady stále stalkers," vypráví Bill exkluzivně v BRAVU. "Ale když byla napadena naše rodina, překročilo to veškeré hranice!"

Co se stalo? Začátkem dubna byla v Hamburku atakována "les Afghanes on tour" matka Kaulitz dvojčat. Aby sesbírala důkazy proti stalkers, fotila matka Billa a Toma dívčím gang svým mobilem. Dívky na ní zaútočily a vytrhly ji mobil z ruky. Matka podala na policii obvinění. Žádný ojedinělý případ! Také ostatní fanoušci byli francouzskými dívkami napadáni:

"To už jsme také slyšeli", říká Bill. "Samozřejmě to tak nejde. Nemám ponětí, co se honí stalkers hlavou. Musí to být nějak zastaveno," vyžaduje zpěvák.

Hodně fanoušci se teď bojí o své oblíbence. Dokonce se bojí, že by kapela mohla být naštvaná na všechny fanoušky:

"Ne, to vůbec," říká Tom jasně. "Kvůli tomu si fanoušci nemají dělat žádné starosti. Nikdy jsme je neházeli se stalkers do jednoho šuplíku. Nemůžeme naše fanoušky za to vinit. Naopak: Moc děkujeme, že nás naši fanoušci tak podporují."


Někteří příznivci magdeburské rockové kapely jdou teď dokonce o krok dál: Startují hon na teror-gang! Na internetu je jich hodně. "RockStarStephi" oznamuje na Youtube videu, že plánuje se svými kamarádkami útok na skupinu Afghánek. "Chceme jet do Německa a dát jim pořádně zavyučenou," říká. Také jiné webové klipy jsou s takovými výroky… Začne válka mezi fanoušky a stalkers? "Les Afghanes on tour" se ze strachu v Hamburku zabarikádovaly", vypráví zasvěcený. To ale Billa a Toma neuklidňuje. Původně teď měli být s producentem Davidem Jostem (36) v Los Angeles kvůli dalšímu nazpívání a nahrání kytarových částí pro jejich třetí album. Ze strachu, že by mohl stalkers gang přijít zase do blízkosti jejich matky, byla cesta odřeknuta. Až policie písemně potvrdí, že "les Afghanes on tour" se nesmí přiblížit k rodině členů kapely, poletí Tokio Hotel do USA a boudou dále pokračovat na CD.

David Jost: "Právník třech Afghánek dostal kontakt na právníka Billa a Toma.
Navrhl mimosoudní vyrovnání. "Zástupce Billa a Toma souhlasil pod podmínkou, že všechny členky právně učiní potvrzení, že se dál nesmí přiblížit k jejich rodině. Jen jsme obdrželi zprávu, že "les Afghanes on tour" návrh jejich advokáta úplně odpálkovaly," říká David Jost. "Podle mých informací, zastupuje právník teď pouze jednu stalker."
Vypadá to, že konec teroru je v nedohledu…

Nekonečná pohádka nás dvou….11.díl

28. dubna 2009 v 19:17 | Pajule |  Nekonečná pohádka nás dvou
,,Tak Tome.. Dnes je ti krásných 18 let
a nám nezbývá nic jiného, než ti popřát, udělat rozlučkovou párty a zítra tě pustit ven…" směje se na mě paní ředitelka… já jsem měl ale strach. Poslední noc u mě doma a potom se naučit žít venku. Nemám s tím žádné zkušenosti..
---
,,Tome.. něco jsem ti přinesla.." usměje se na mě Ann a vejde s nějakými deskami ke mně do pokoje. ,,Ano..?" posadím se na kraj postele a se zaujetím se na ní kouknu. ,,Našla jsem složku s Billem… okopírovala jsem ti nějaké dokumenty." Klekne si k posteli naproti mně a na deku si položí ty černé, lesklé desky, které začne pomalu otevírat. ,,Podle aktuálních informací, se Bill nepřestěhoval a pořád žije tady…asi 25 kilometrů severně odtud…" podá mi papír s fotkou nějakého velkého domu a adresou… ,,Potom… Podle informací se jmenuje pravým jménem Bill Kaulitz, dnes se jmenuje….Bill Göttenberg…."