Červenec 2009

Fotky 1*

31. července 2009 v 23:45 | Pajule |  Já a blog
Pár nekvalitních mini fotek. Zítra budou lepší, z mýho novýho foťáčku (Olympuus Mju 5000, růžovo-fialový, můj Oxídek :oD)

Raději pod perexem ;o)Soud projednává reklamní fotografii zpěváka Tokio Hotel

31. července 2009 v 20:42 | Pajule |  Články
Zpěvák žádá odškodnění ve výši 15 000 Euro.

Drážďany - Ve sporu o použití fotky zpěváka Tokio Hotel, Billa Kaulitze pro propagační účely rozhodne vrchní zemský soud v Drážďaněch ve čtvrtek (6. srpna) v druhé instanci o nároku proti «Leipziger Volkszeitung». Ty podle informací soudu z pátku v červnu 2008 otiskly barevnou fotografii Kaulitze a jeho dvojčete Toma. Vzhledem k tomu, že reklama byla použita pro reklamu, žádá zpěvák odškodnění ve výši 15 000 Euro.

K popisku fotografie byla podle soudu propagována městská hudební škola v Lipsku. Kromě toho je zde odkaz na 20% slevu pro předplatitele novin.

Okresní soud rozhodl, že člen kapely byl pužit jako "bezvýjimečná osoba události doby". Souhlas zobrazeného proto nebyl nutný. K tomu informační hodnota obrazu je díky tiskovému zákonu chráněna. Žalobce se k případu odvolal.
(c)tokio-hotel-de.blog.cz

Love 4ever (by Allegator)

31. července 2009 v 18:42 | Pajule |  Výtvory fans
kaulitz_gotic_love.jpg

Nejkurióznější módní styly mladých pobaví i vyděsí

31. července 2009 v 18:37 | Pajule |  Články
Propadlé kalhoty, roztrhaná trička, křiklavé barvy nebo oblečení v barvě noci či krve. Ač pro někoho nepochopitelné, právě toto je oblíbeným módním stylem mladých lidí. Čím více barev, tučnějšího make-upu a extravagantního oblečení, tím lépe. Pokud nad podivnými módními kreacemi teenagerů jen nechápavě kroutíte hlavou, následující řádky vám pomohou pochopit, kam si chodí pro inspiraci.
/* <![CDATA[ */ var gData = [ { alt : "Některé módní styly dokáží vyrazit dech.", description : "Některé módní styly dokáží vyrazit dech.", author : { author : "", authorUrl :"", source : "Profimedia", type : "dynamic", sourceUrl : "http://www.profimedia.cz" }, small : {url:""}, big : { url:"http://media.novinky.cz/699/176996-gallery1-pxnb7.jpg", width:703, height:394 } } ]; new SZN.GalleryMaker('singleTop','gallPicture',pictureConf,gData); /* ]]> */
Některé módní styly dokáží vyrazit dech.

V dnešní době každého charakterizuje jeho osobitý styl. Podle něj si vybírá přátele, koníčky i druh hudby. Nejvíce se to dá vypozorovat u generace ve věku od 14 do 18 let. Existuje několik desítek stylů módy, které jsou u mládeže oblíbené, ale dospělým připadají absurdní.

Scene

Styl oblíbený převážně u dívek. Scene (čteno "sín") je druh módy vyznačovaný barvami, speciálně upravenými vlasy a výrazným líčením. Dívky, jinak také nazývané scene queens nebo scene kids, mají buď hodně tmavé, nebo naopak velmi světlé blond vlasy kombinované s barevnými melíry.
Čím víc "crazy" tím lepší. Obvyklé jsou také patky, které si na straně sepínají barevnou až dětskou sponkou. Horní vlasy si tupírují a spodní prameny vyžehlí do úplně rovných pruhů.
Mezi nejznámější představitelky Scene scény patří Hanna Beth (vlevo) a Kiki Kannibal.
//<![CDATA[ var data_176991 = [{ alt : "Mezi nejznámější představitelky Scene scény patří Hanna Beth (vlevo) a Kiki Kannibal. ", description :"Mezi nejznámější představitelky Scene scény patří Hanna Beth (vlevo) a Kiki Kannibal. ", author : { author : "archiv firmy kikikannibal", authorUrl :"http://shop.kikikannibal.com/main.sc", source : "Profimedia", type : "dynamic", sourceUrl : "http://www.profimedia.cz" }, small : {url:"http://media.novinky.cz/699/176991-top_foto2-2z3tj.jpg"}, big : { url:"http://media.novinky.cz/699/176991-original1-2z3tj.jpg", width:800, height:450 } }]; //]]>
Mezi nejznámější představitelky Scene scény patří Hanna Beth (vlevo) a Kiki Kannibal.


U Scene stylu platí, že čím více bláznivé, tím lepší. Mikina s oušky, králičí sponky, nebo tričko s veselým potiskem (littleblackcherry) jsou to pravé.
//<![CDATA[ var data_176993 = [{ alt : "U Scene stylu platí, že čím více bláznivé, tím lepší. Mikina s oušky, králičí sponky, nebo tričko s veselým potiskem (littleblackcherry) jsou to pravé. ", description :"U Scene stylu platí, že čím více bláznivé, tím lepší. Mikina s oušky, králičí sponky, nebo tričko s veselým potiskem (littleblackcherry) jsou to pravé. ", author : { author : "archív firmy kathman a littleblackcherry", authorUrl :"", source : "", type : "dynamic", sourceUrl : "" }, small : {url:"http://media.novinky.cz/699/176993-top_foto2-3h0cv.jpg"}, big : { url:"http://media.novinky.cz/699/176993-original1-3h0cv.jpg", width:800, height:450 } }]; //]]>
U Scene stylu platí: čím více bláznivé oblečení, tím lépe. Mikina s oušky, králičí sponky, nebo tričko s veselým potiskem jsou to pravé.

Scene kids jsou hodně sebevědomé, chtějí být oblíbené a krásné. Poslouchají všemožný styl hudby (od metalu až po rap). Mezi oblečením si nejčastěji vybírají trička s barevnými potisky (např. kreslené postavičky, nápisy apod.), sukně s křiklavými legínami nebo podkolenkami. Mezi známými scene queens jsou například modelka Kiki Kannibal, nebo Hanna Beth.
Uplé kalhoty křiklavých barev a leopardím vzorem si oblíbí každá z Vás.
//<![CDATA[ var data_176994 = [{ alt : "Uplé kalhoty křiklavých barev a leopardím vzorem si oblíbí každá z Vás. ", description :"Uplé kalhoty křiklavých barev a leopardím vzorem si oblíbí každá z Vás. ", author : { author : "archív firmy chaoticclothing", authorUrl :"http://www.chaoticclothing.co.uk/list/74/Dresses.html", source : "", type : "dynamic", sourceUrl : "" }, small : {url:"http://media.novinky.cz/699/176994-top_foto2-z3lck.jpg"}, big : { url:"http://media.novinky.cz/699/176994-original1-z3lck.jpg", width:800, height:450 } }]; //]]>
Úzké kalhoty křiklavých barev a leopardím vzorem si oblíbí každá mladá dívka.

Emo

Styl často odsuzovaný, ale u některých mladých lidí velmi oblíbený. Lidé s emo stylem nejčastěji poznáte podle černé patky spadající přímo do očí, zamyšleného výrazu a černě zvýrazněných očí. Kluci a dívky, nebo jinak řečeno emo boys a emo girls jsou definováni jako lidé nebojící se dát najevo své emoce, od čehož vznikl i název Emo (emotions).
Barevné tutu jsou oblíbené jak u emo girls tak i u scene queens.
//<![CDATA[ var data_176992 = [{ alt : "Barevné tutu jsou oblíbené jak u emo girls tak i u scene queens. ", description :"Barevné tutu jsou oblíbené jak u emo girls tak i u scene queens. ", author : { author : "archív firmy kathman", authorUrl :"http://www.kathmanduonline.co.uk/index.cfm", source : "", type : "dynamic", sourceUrl : "" }, small : {url:"http://media.novinky.cz/699/176992-top_foto2-o94pd.jpg"}, big : { url:"http://media.novinky.cz/699/176992-original1-o94pd.jpg", width:800, height:450 } }]; //]]>
Barevné tutu jsou oblíbené jak u emo girls tak i u scene queens.
Pruhované podkolenky, kostkovaná sukně, nebo naušnice s motivem žiletek. Toto oblečení charakterizuje mnohé emo girls.
//<![CDATA[ var data_176995 = [{ alt : "Pruhované podkolenky, kostkovaná sukně, nebo naušnice s motivem žiletek. Toto oblečení charakterizuje mnohé emo girls. ", description :"Pruhované podkolenky, kostkovaná sukně, nebo naušnice s motivem žiletek. Toto oblečení charakterizuje mnohé emo girls. ", author : { author : "archív firmy emilythestrange, kathman, chaoticclothing a saos", authorUrl :"", source : "", type : "dynamic", sourceUrl : "" }, small : {url:"http://media.novinky.cz/699/176995-top_foto2-lq0gu.jpg"}, big : { url:"http://media.novinky.cz/699/176995-original1-lq0gu.jpg", width:800, height:450 } }]; //]]>
Pruhované podkolenky, kostkovaná sukně, nebo náušnice s motivem žiletek. Toto oblečení charakterizuje mnohé emo girls.

Lidé s emo stylem jsou fascinovaní temnotou, touhou po romanci, věcmi týkajícími se smrti a mají také sklon k sebepoškozování. Populární je také demonstrace bisexuální a homosexuální orientace. Kromě oblečení a chování je emo také hudba.
Emo girls
//<![CDATA[ var data_176989 = [{ alt : "Emo girls ", description :"Emo girls ", author : { author : "", authorUrl :"", source : "Profimedia", type : "dynamic", sourceUrl : "http://www.profimedia.cz" }, small : {url:"http://media.novinky.cz/698/176989-top_foto2-ov6j7.jpg"}, big : { url:"http://media.novinky.cz/698/176989-original1-ov6j7.jpg", width:800, height:450 } }]; //]]>
Emo girls

Mezi první skupiny, které jsou spojovány s tímto stylem, patřili My Chemical Romance. Postupem času přibývali další jako Aiden, Burden Of Day nebo Tokio Hotel.
Jedním z představitelů hudební scény Emo je Bill Kaulitz z Tokio Hotel
//<![CDATA[ var data_176983 = [{ alt : "Jedním z představitelů hudební scény Emo je Bill Kaulitz z Tokio Hotel ", description :"Jedním z představitelů hudební scény Emo je Bill Kaulitz z Tokio Hotel ", author : { author : "", authorUrl :"", source : "Profimedia", type : "dynamic", sourceUrl : "http://www.profimedia.cz" }, small : {url:"http://media.novinky.cz/698/176983-top_foto2-5ercv.jpg"}, big : { url:"http://media.novinky.cz/698/176983-original1-5ercv.jpg", width:708, height:398 } }]; //]]>
Jedním z představitelů hudební scény Emo je Bill Kaulitz ze skupiny Tokio Hotel.

Gothic

Slovo, pod kterým si nejčastěji představíme smutek, hrůzu, tmu nebo hřbitov. Gothic people jsou lidé, kteří nacházejí zálibu v temných věcech, poezii, hudbě a všem, co má aspoň trošku depresivní nádech.
Gothic people jsou různých věkových kategorií a snadno na sebe upoutají pozornost.
//<![CDATA[ var data_176985 = [{ alt : "Gothic people jsou různých věkových kategorií a snadno na sebe upoutají pozornost. ", description :"Gothic people jsou různých věkových kategorií a snadno na sebe upoutají pozornost. ", author : { author : "", authorUrl :"", source : "Profimedia", type : "dynamic", sourceUrl : "http://www.profimedia.cz" }, small : {url:"http://media.novinky.cz/698/176985-top_foto2-g4c50.jpg"}, big : { url:"http://media.novinky.cz/698/176985-original1-g4c50.jpg", width:800, height:450 } }]; //]]>
Gothic people jsou různých věkových kategorií a snadno na sebe upoutají pozornost.
Krátké baletní šaty černo - červené barvy, nebo volné kalhoty s řetězy nosí každá správná gothic
//<![CDATA[ var data_176987 = [{ alt : "Krátké baletní šaty černo - červené barvy, nebo volné kalhoty s řetězy nosí každá správná gothic ", description :"Krátké baletní šaty černo - červené barvy, nebo volné kalhoty s řetězy nosí každá správná gothic ", author : { author : "archív firmy hellbunny a aderlass", authorUrl :"http://www.aderlass.com/", source : "", type : "dynamic", sourceUrl : "" }, small : {url:"http://media.novinky.cz/698/176987-top_foto2-swuot.jpg"}, big : { url:"http://media.novinky.cz/698/176987-original1-swuot.jpg", width:800, height:450 } }]; //]]>
Krátké baletní šaty černo - červené barvy, nebo volné kalhoty s řetězy nosí každá správná gothic žena či dívka.

Dívky libující si v gothickém stylu poznáte podle dlouhých černých vlasů, černých nebo červených šatů s krajkami a nabíranými sukněmi. Oblíbené jsou také dlouhé kabáty, korzety a rukavice. Mnoho lidí si Gothic plete se stylem Emo, přesto, že u Gothic jde úplně o něco jiného.
Velmi oblíbené jsou řasené sukně s leopardím vzorem
//<![CDATA[ var data_176984 = [{ alt : "Velmi oblíbené jsou řasené sukně s leopardím vzorem ", description :"Velmi oblíbené jsou řasené sukně s leopardím vzorem ", author : { author : "archív firmy Rock Daddy", authorUrl :"http://www.rockdaddy.co.uk/", source : "", type : "dynamic", sourceUrl : "" }, small : {url:"http://media.novinky.cz/698/176984-top_foto2-u7ovs.jpg"}, big : { url:"http://media.novinky.cz/698/176984-original1-u7ovs.jpg", width:800, height:450 } }]; //]]>
Velmi oblíbené jsou řasené sukně s leopardím vzorem.
dynamic-picture-top_foto2__176986
Černé korzety jsou častým prvkem gothického oblečení.

Často se spojuje s vampyrismem, magií, okultismem a mysticismem. Jeden z častých omylů je, že si je lidé spojují se satanisty apod. Gothic people jsou častěji křesťané a ve většině případů nemají víru žádnou. Mezi známé představitele gothic stylu, přesněji hudby, patří například skupina Evanescence, Almora a další.
Evanescence jsou jedni z možných představitelů gothic hudby.
//<![CDATA[ var data_176997 = [{ alt : "Evanescence jsou jedni z možných představitelů gothic hudby. ", description :"Evanescence jsou jedni z možných představitelů gothic hudby. ", author : { author : "", authorUrl :"", source : "Profimedia", type : "dynamic", sourceUrl : "http://www.profimedia.cz" }, small : {url:"http://media.novinky.cz/699/176997-top_foto2-6kjyn.jpg"}, big : { url:"http://media.novinky.cz/699/176997-original1-6kjyn.jpg", width:800, height:450 } }]; //]]>
Evanescence jsou jedni z možných představitelů gothic hudby.


Zpěvák Tokio Hotel žaluje reklamní kampaň

31. července 2009 v 17:49 | Pajule |  Články

Drážďany - Zpěvák kapely Tokio Hotel, Bill Kaulitz podal žalobu proti reklamní kampani «Leipziger Volkszeitung». V pátek to sdělil vrchní zemský soud v Drážďanech. Noviny otiskly v červnu minulého roku velkou fotku Kaulitze s nápisem «Nonstop k Superstar». Měla to být reklama pro projekt městké hudební školy, která nabízí pomoc hudebním fanouškům při založení vlastní kapely a chce je připravit na cestu k rockové hvězdě. První žaloba zpěváka na odškodnění ve výši 15 000 Euro byla krajským soudem zamítnuta.
Zdroj na foto ;o)

Wally (by peyton_sawyer)

31. července 2009 v 16:30 | Pajule |  Wally


Šp-Black-č.16

31. července 2009 v 16:24 | Pajule |  Časopisy a noviny


Avy

31. července 2009 v 16:21 | Pajule |  Avatary
by Weezy
¨
by xxVergessen
by Sultana

by Silmar

Ru-All Stars-č.16

31. července 2009 v 16:17 | Pajule |  Časopisy a novinyTwins (by Monica)

31. července 2009 v 15:03 | Pajule |  Fotomontáže

V uličce (by Monica)

31. července 2009 v 15:01 | Pajule |  Fotomontáže

Just brothers... (by Monica)

31. července 2009 v 15:00 | Pajule |  Fotomontáže
HyperLink

Oficiální kalendář TH - 2010

31. července 2009 v 14:55 | Pajule |  Fotky mix

HyperLinkHyperLink


De-Bravo-č.32

31. července 2009 v 14:55 | Pajule |  Časopisy a noviny

HyperLinkHyperLink


Rock Hard F*** Safe foto-akce končí

31. července 2009 v 14:52 | Pajule |  Maily od Fanclub Teamu
Ahoj,

chtěli bychom poděkovat všem, co se zúčastnili naší foto-akce Rock Hard F*** Safe a zároveň oznamujeme, že 31.7. akce končí a všechny došlé fotky budeme odesílat Tokio Hotel a do H&M.
Pokud jste ještě neodeslali svou fotku, a chcete se ještě zúčastnit, máte poslední šanci to udělat do konce srpna.
V případě jakékoli odezvy od TH nebo z H&M Vás budeme informovat!

Dále bychom Vás chtěli upozornit, že na našich webových stránkách (www.tokiohotel-fanklub.cz) již můžete najít první informace k VNS 4. Další informace, případné změny apod. budeme na našich stránkách aktualizovat, proto nezapomeňte sledovat náš web.

Ještě jednou děkujeme všem, co se zúčastnili naší akce a těšíme se na vás na VNS 4!

S pozdravem
FC Team

Návrat

31. července 2009 v 14:51 | Pajule |  Já a blog
Ahóóóóóój!!!

Bože, jak já jsem ráda, že jsem konečně doma :oD První týden to bylo fajnový, ale ten druhý... bože, bože, bože..:oD
Neuvěřitelně jsem se na vás těšila :o*

Chcete nějaké moje fotky?

Teď to tu jdu dohnat.... omlouvám se, ale asi to zkopíruji z jiných blogů. Taky musím jít vybalit ;oD

Pajulééé

18.7. 2009 - 31.7. 2009

18. července 2009 v 9:09 | Pajule |  Já a blog
Především vám všem hned ku začátku posílám mnoho milých pozdravů! :o*

V titulku tohoto článku jste si všimli, že se skrývá datum. Ano, datum, kdy budu pryč. Odjíždím ..........., kde budu 14 dní. Musím vám však vzdělit, že nebudu mít možnost přístupu k počítači a tudíž ani k internetu (možná ano, ale tak na dvě minuty :oD).

Poprosila jsem jednu osůbku, aby sem kdyžtak, když bude mít čas a náladu, nějaké ty článečky přidala, ale to už záleží čistě jen na ni. V konečné fázi opravdu nevím, zda se tu něco objeví, či neobjeví. Články jsem žádné nepřednastavovala.

Tak se tu beze mě mějte krásně (aneb jak by řekla jedna potrhlá 18- ka, mějte se zúžasněle), užívejte prázdnin plnými doušky (i když počasí je jak když je apríl), mějte plno zážitků a držte si při sobě i o prázdninách tři věci - slůvka : zdraví, štěstí a třeba i nějakou tu prázdninouvou lásku (pro někoho stálou).

Těmito slovy se s vámi loučím a.... vzhůru za dobrodružstvím ;o)

Pajule alias Pitye :o*

P.S.: Nezapomeňte na mě ;o)