Srpen 2009


S redaktorkou Topp

31. srpna 2009 v 22:16 | Pajule |  Fotky celé kapely


Nové album Tokio Hotel se vám bude líbit!

31. srpna 2009 v 18:20 | Pajule |  Články
Ahoj "Braváci"! Právě jsem byla s jednou kapelou, která má snad nejvíce fanoušků na celém světě: Tokio Hotel! Jela jsem na chvíli pracovně do Hamburgu za nejznámější německou kapelou. Naše mise: Dozvědět se vše o novém albu Humanoid! "Chtěli jsme udělat něco jiného, kde nebude znít jenom bicí, basa a kytara, naši fanoušci poznají, že je to album Tokio Hotel, ale uvědomí si, že je to naprosto něco nového," říká Bill. A je pravdou, že o tomhle novém albu se bude opravdu hodně mluvit, už podle single Automatic, chytlavé písni, která mluví o lásce a dívce, která se zdá, že její láska je jenom naprogramovaná počítačem, proto automatická...
Taky o čem se hodně mluví je změna vzhledu kapely, hlavně Billa: rovnější vlasy, s dredy, velmi hubený a hlavně mnohem více make-upu. Malý ptáček nám řekl, že tady v Hamburgu věnoval zpěvák dvě a půl hodiny přípravy účesu, make-upu a oblečení před tímto interview! Jeho vzhled je velmi hříšný a brilantní na image, kterou chtějí dát novému albu.
Více než rok nahrávali nové album a během těchto dní nebyl žádný čas na lásku: "Byli jsme velmi soustředěni na práci, někdy jsme měli nakreslit naši ideální dívku, ale to je k ničemu. Ideální dívka nemá žádnou konkrétní postavu, co hledám je něco, co člověka zaujme na pohled, dávám přednost romantické vizi lásky," říká Bill. Jak milý je tenhle kluk!
Víme, že šílíte po tom, abyste je mohli vidět a Paula přináší velmi dobré zprávy z Hamburgu:
Tokio Hotel přijedou do konce roku do naší země!
"Španělsko se nemůže dočkat a proto ještě před začátkem turné v tomto roce přijedeme," řekl Bill.
(c)kaulitz-twins-4ever.blog.cz

X-Factor

31. srpna 2009 v 18:15 | Pajule |  News
Tokio Hotel budou 28.9.2009 hosté v soutěži X-Factor v Miláně!

Bill Kaulitz: "Věřím, že nikdy nedospěju"

31. srpna 2009 v 18:12 | Pajule |  Články

Kaulitz-dvojčata slaví 1. září své 20. narozeniny. Tokio Hotel - začne teď nová éra? Ne! "Věřím, že nikdy nedospěju," řekl Bill Kaulitz v rozhovoru pro "Welt am Sonntag".

Jinak slavní bratři prokazují starší generaci respekt, 20letí mají poměrně zvláštní přání k narozeninám: "Rád bych měl kávovou sešlost se šlehačkovým dortem. Bylo by skvělé, když by bylo všem přes 60 let. Taková je pravá kávová společnost," řekl zpěvák Bill. "Vždycky jsem se cítil starší než jsem."

Proto teenie idolové nesnášeli školní dobu: "Byli jsme opravdu problémové děti a téměř jsme byli ze školy vyhozeni. Ale ne kvůli drogám nebo bitkám. Ale kvůli diskuzím, učitelé jednoduše nedospěl" - alespoň tak to vidí Bill.

Přesto si dvojčata vzali vyučování přes internet. Bill s vyznamenáním. "To je téměř trapné, ne?" řekla teenie hvězda.

Vzorem pro teenagery ale vůbec být nechce.
"Zní to sice cool, mít osobního asistenta, který vždycky všechno obstará. Ale taky bych si rád sám vybral jogurt."
Foto

Potlesk, prosím! (30.8.2009)

31. srpna 2009 v 0:23 | Pajule |  Tom's Blog
Kromě laptopu, kytary a velkého hrnku kafe stojí následující na mém stole. Když Bill není v blízkosti, aby mohl tleskat mým briliantním nápadům, potom klamu sám sebe ;)

(c)th-engel.blog.cz
(c)Tomův blog

Mega mix avatars

31. srpna 2009 v 0:12 | Pajule |  AvataryNokia shooting (2009)

30. srpna 2009 v 20:46 | Pajule |  Shootingy
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Tokio Hotel interview: Přítelkyně a soukromí

30. srpna 2009 v 20:45 | Pajule |  Rozhovory
Tento týden slavili Tokio Hotel se svým akustickým vystoupením v Kolíně svůj comeback v Německu.
V backstage si kapela našla půl hodiny na interview s I LOVE RADIO. V první části interview, Bill, Tom, Gustav a Georg mluvili o svém novém albu "Humanoid", jejich nových písních a novém zvuku.
Ale další věc je novinkou: v BRAVO odhalil Tokio Hotel basista Georg, poprvé, že má přítelkyni a že je s ní ve vztahu již 6 měsíců! Proč jsme o tom nevěděli? Georg to vysvětluje v interview pro I LOVE RADIO.

Georgu, chtěl jsi udržet svoji přítelkyni v tajnosti?
Georg: Ano, mám přítelkyni. Ale nedržel jsem to v tajnosti posledních šest měsíců, jednoduše jsme neměli interview a nikdo se neptal!
Bill: Nikdy se to nesnažíme držet jako tajemství. Myslím, že když někdo z nás má přítelkyni, tak je to přece ta nejnormálnější věc na světě. Myslím, že je naprosto trapné, když chlapecké kapely se to snaží udržet v tajnosti, jenom aby si holky kupovaly jejich CD. Je to směšné. Takže to vlastně řekneme, když máme přítelkyni. Vlastně, myslím, že je docela smutné, že jenom jeden z nás ji má. Ale tak to prostě je!

Jak a kde byste mohli potkat potencionální přítelkyni?
Bill: Tom a já nechodíme v našem soukromém životě do klubů. Hodně pořád pracujeme, proto to nějak nefunguje - obvykle chodíme na after-show párty, ale i tam nejsme jako na každé párty. Vlastně jít jenom tak do kina v soukromí nebo normálně ven - to nefunguje.
Georg: Gustav a já se stále můžeme pohybovat v Magdeburgu volně. Někdy to jde. Tam jsem taky potkal svoji přítelkyni.
Bill: Někdy to člověku chybí, to je fakt. To je jedna ze špatných věcí, když jste slavní. Nemůžeme jenom tak říct: Okay, nyní jdu ven se svými přáteli nebo teď se jdu setkat se svými příteli a půjdeme na zmrzlinu, nebo na nějaké kafe, nebo jednoduše jít do klubu večer. Takže, všechno co vlastně děláme je perfektně vždy naplánované a nikdy nejsme sami. Vždycky s sebou někoho máte - ano, není to moc pěkné. Ale musím říct, že tu jsou taky takové chvíle, kdy stojíme na podiu a tisíce fanoušků poslouchají naši muziku - to rozhodně za tohle všechno stojí.
(c)kaulitz-twins-4ever.blog.cz

Tokio Hotel jsou sólo - jenom Georg má přítelkyni

30. srpna 2009 v 20:43 | Pajule |  Články
Hamburg, Magdeburg - V kapele Tokio Hotel má jenom jeden přítelkyni: basista Georg Listing už je půl roku ve vztahu.
Tohle oznámil 22letý v interview s internetovým rádiem www.iloveradio.de: "Ano, mám přítelkyni!" Bylo by docela hloupé ukrývat osobní vztah kvůli úspěchu.
"Myslím, že je to trapné, když chlapecké kapely ukrývají přítelkyně, aby se kupovala jejich CD. Je to naprosto směšné," řekl frontman Bill Kaulitz, který je na tom stejně jako jeho dvojče Tom, kterým bude v úterý už 20. A který to stejně tak shledal "spíše smutným", že jenom jeden ze čtyř teen rockerů z Magdeburgu má přítelkyni.
Jeden důvod: Příliš málo možností, jak se zamilovat.
"Vlastně jít ven, soukromě, nebo jít do kina, není možné," řekl Bill.
(c)kaulitz-twins-4ever.blog.cz


Welt.de - Dospívat je relativní *2

30. srpna 2009 v 20:32 | Pajule |  Rozhovory
Pro mnoho svých fanouškům jste vzorem v charakteru. Jsou hodnoty, které chcete poskytnout?
Tom: Vlastně se necítíme jako vzorové.

A vy žijete trochu jinak. Jste si toho vědomi?
Tom: Ne tak často. Člověk si také musí udělat volno. Máme velmi omezený prostor. V žádném případě nechci dávat pozor na to, abych v rozhovor nepoužíval sprostá slova.

Ale zavázali jste se například v kampani proti Aids.
Tom: Samozřejmě, občas se snažíme postavit k věcem, které považujeme za důležité. Ale v konečném efektu: Nesnáším tuhle pozici ukazováčku.

Půjdete volit?
Tom: Hmm, ano. Uvidí se.
Bill: Potom to každopádně bude poprvé.

Jak vysoké je procento normálnosti ve vašem životě.
Bill: Jedno procento.

Je to tak jako u mezinárodním hvězd, že nemůžu jít nakupovat?
Tom: Ano, absolutně. Když jsme začínali dělat hudbu, byli jsme ve věku, ve kterém pro nás nakupovali rodiče a teď jsme ve věku, ve kterém to musíme dělat sami a nejde to.
Bill: Zní to naprosto cool, mít osobního asistenta, který vždycky všechno obstará. Ale taky bych si rád sám koupil jogurt.
Tom: V USA jsou taky supermarkety, které jsou otevřené 24 hodin denně. Můžeš tam jít v noci ve 4 hodiny, když tam nikdo není. Jednou jsme tam šli do oddělení hraček a všechno pobrali. Pistole s šípy nebo auta na dálkové ovládání.
Bill: A potom jsem s těmi auty stříleli. Totální hloupost.

A jak si kupujete vaše oblečení?
Bill: Nejčastěji na internetu nebo z katalogu. Naprosto nudné. Ale někdy musíte přeskočit svůj stín. Srát na to, potom stojí venku před dveřmi fotografové a fanoušci. Někdy, když musíte jít ven, musíte žít s tímto kousek normálnosti.

Jaké jsou vaše přání v cateringovém listu?
Bill: Vlastně je to každý rok nové. A já musím přiznat, že je to už pěkně dlouho. Ale jsme doma tak málo, takže se snažíme, mít to pohodlné, jak je to jen možné. Nejdůležitější je kafe a na hotelech ty správné deky. Tyhle vlněné přikrývky jsou to nejhorší. To se cítíte jako ve stanu. To je to, co je pro mě nejdůležitější, správná deka a správný polštář.

Měli jste už předtím ještě úplně normální přátelství?
Bill: Ne. V Tokio Hotel době nemáme žádné nové přátele, protože člověka opravdu tak dobře nepoznáte. Každý, který nás potká, má už často o nás mínění.

Jste obzvlášť opatrní v kontaktu s lidmi, protože často klamou?
Tom: Jo, většinou od ukrytou redaktorů. Na začátku naší kariéry jsme dělali extrémní zkušenosti. V 15. na každé aftershowparty jsme si samozřejmě připíjeli alkoholem. Bylo to tak: Napil se doušek alkoholu a další den volají redaktoři úřadu péče o mládež a chtějí to celé udupat.

Ale pravděpodobně jste trénovali, jak muset takové situace obejít.
Tom: Ne, to nikdy. A taky nechci nikoho, kdo by mi říkal, na které otázky musím odpovídat.
Bill: Musíte se to sami naučit. Dostat se do takové situace a potom žít s tím, že v novinách budou taky špatné věci.

Dostáváte pro takové případy psychickou podporu?
Tom: Psychické opatrování přebíhá rodina a přátelé. Už bych si uměl představit profesionální pomoc, ale na to zase nemáme žádný čas.
Bill: Když to dělají lidi, rozumím tomu. Problém je, že tomu nevěřím.
Tom: Taky si myslím, že jsem chytřejší než samotný psycholog.
Bill: Přesně. Všechno, co říkám, říkám vědomě, protože je to můj problém. A potom by mi psycholog řekl: Ano, musíš si vzít čas popřemýšlet nad tím. A já si potom myslím: Jo skvělé, to jsem už ale věděl předtím.
(c)tokio-hotel-de.blog.cz

Weld.de - Dospívat je relativní *1

30. srpna 2009 v 11:31 | Pajule |  Rozhovory
Děti, jak je vede čas. Teenie hvězdy z Tokio Hotel jsou už téměř dvacetiletí. Bill a Tom vyprávějí o pádu v 15., štěstí, samotném nakupování a proč nejraději smluví s babičkami.

Bill Kaulitz nejde z domu nikdy nenalíčený, řekla žena z nahrávací společnosti. Proto se termínu musí počítat s dobou na nalíčení. A když ten drobný mladý muž vyčnívá, dostane slabé tušení, kolik času jeho zevnějšek potřebuje. Pod černými, perfektně upravenými vlasy, vyčnívají blond dredy. Víčka zdobí kompozice černý a bílých tahů, který pasují k jeho nalakovaným nehtům. Ruce v kožených rukavicích mají úsilí držet řetězy, které jsou upevněné na jeho černém triku. Jeho dvojče Tom sedí vedle něho na pohovce v hotelovém pokoji s růžovými stěnami. Je jako street rocker s koženou bundu a zapletenými vlasy. Ne méně nákladné, ale ne tak nápadné. Dva zcela normální kluci v přestrojení popových hvězd.

Bille, Tome, 1.září máte narozeniny. Co si přejete?
Bill: Přeju si, být dohromady s mojí rodinou, vidět přátele a pít kafe. Miluju pití kávy. Piju ho po litrech. Rád bych měl kávového posezení se šlehačkovým dortem. A skvělé by bylo, když by všem bylo přes 60. To je pravá kávová společnost.
Tom: S tak starými lidmi se totiž mohou vést rozhovory, které nevybočují z hranic. Většina má jiné myšlenky. Připadá mi dobré, mít každou neděli kávovou společnost.

Máte materiální přání?
Bill: Já ne.

Možná nové auto?
Tom: Věřím, že není nikdo, který by mi daroval něco materiálního. Ale jasně, z nového auta bych se už těšil.

Bude vám 20. Jste dospělí?
Bill: Věřím, že nikdy nedospěju. Ale dospívat je také relativní, už ve 13 jsem si myslel, že můžu všechno a cítil jsem se dost starý, chodit do klubů, pít alkohol. Vždycky jsem se cítil starší než jsem.

Přes internet jste dali vyučování střední dospělosti a měli jste obzvlášť dobrý výkon.
Bill: To je téměř trapné, ne?

Trochu.
Bill: Tom a já jsme nesnášeli školní dobu. To byla ta nejhorší doba v našem životě. Je mi líto těch, kteří chodí do školy.

Co bylo na tom tak špatného?
Tom: Nejčastěji jsme ve škole byli pohoršováni podle našich vzhledů. Vůbec nejhorší mi přijde, že osobnost každého jednotlivce je ve škole zcela potlačována.
Bill: Tom a já jsme byli v 7.třídě z disciplinárních důvodů rozděleni do dvou tříd. Byli jsme opravdu problémové děti a téměř jsme byli ze školy vyloučeni. Ale ne kvůli drogám nebo bojům. Ale kvůli diskuzím, učitelé jednoduše nedospěli. A pak si uvědomíte, že pedagogika na vzdělávání učitelů je příliš krátká. Mnoho vklouzlo čistě do studia, protože neviděli žádnou jinou možnost. Ale být učitelem, musíte to opravdu chtít a mít vášeň.
(c)tokio-htel-de.blog.cz


Automatic (guitar cover)

30. srpna 2009 v 10:40 | Pajule |  Videa fans

Géčka v USA

30. srpna 2009 v 0:22 | Pajule |  Fotky celé kapely

RTL II News (29.8.2009)

29. srpna 2009 v 22:27 | Pajule |  Videa mix