Leden 2010

Fallen Angel

31. ledna 2010 v 22:29 | Pajule |  Signatury


MTV Taiwan

31. ledna 2010 v 22:26 | Pajule |  NewsNedávno MTV Taiwan měla Tokio Hotel na své oficiální webové stránce a 21.ledna 2010 Automatic videoklip (s tradičními čínskými titulky) byl hrán na MTV Taiwan televizi poprvé. MTV Taiwan již hrála Automatic předtím, ale ne s tradičními čínskými titulky. Mít takový videoklip, který udělal Official Universal Music Taiwan je opravdu velká novinka pro všechny fanoušky TH v Tchajwanu.


MTV Taiwan bude hrát jedno-hodinový speciál na TV programu po pět dní jenom s Tokio Hotel. Čas je od 13:00 pondělí do pátku (každý den začíná od 1. do 5.února). Takže, jestli znáte fanoušky z Tchajwanu, tak jim řekněte, ať si naladí MTV Taiwan od 1. do 5.února vždy od 13:00 jejich času!
(c)kaulitz-twins-4ever.blog.cz

Coke Live Music Festival 2010 !

31. ledna 2010 v 22:25 | Pajule |  Vote

Coke Live Music Festival je hubení festival, který se koná každý rok v Polsku - Krakow, na konci srpna. Během všech těchto let mnoho hudebních interpretů hrálo na podiu během CLMF, například Rihanna, Timbaland, Sean Paul, Lilly Alen nebo Jay-Z! Tento rok se festival koná od 20-21.srpna 2010 v Krakowě na Polském leteckém letištním muzeu.
Každý rok se CLMF ptá svých fanoušků, koho by rádi viděli na podiu během tohoto letního festivalu. Tento rok společně s ostatními fanoušky padnul nápad, že by se tam mohli dostat Tokio Hotel do tohoto pátého ročníku! Nicméně nezvládne se to bez pomoci fanoušků, proto se žádá naše podpora a pomoc!
Na oficiální stránce Coke Live Music Festival najdete anketu: Koho byste rádi viděli na CLMF 2010?. Vše co musíte udělat je vyplnit tyto čtyři prázdná pole tím, že tam napíšete, koho byste tam rádi viděli včetně TOKIO HOTEL v jednom poli a potom klikněte na tlačítko Wyślij !
Hlasujte se jednou denně, ovšem jestli chcete častěji, tak používejte proxy systém. Abyste to udělali, tak jednoduše musíte na tuto stránku a klikněte na GO tlačítko a automaticky budete přesměrování na stránku s hlasováním.
Prosím, pomozte a hlasujte pro Tokio Hotel a umožněte nám a ostatním Tokio Hotel fanouškům je vidět poprvé na polském hudebním festivale.
Děkujeme velice za vaši pomoc!
(c)kaulitz-twins-4ever.blog.cz

Avy (by Lisa)

31. ledna 2010 v 22:22 | Pajule |  Avatary


Tokio Hotel doufají, že by mohli navštívit Asii

31. ledna 2010 v 16:03 | Pajule |  Články
Hodnocení těchto velkých západních rock'n'rollových kapely se hodlá změnit. Tokio Hotel pocházejí z Německa a kolem svého věku 20 mají tři číslo jedna alba za pětiletou kariéru, prodali více než šest milionů alb a získali více než 40 cen, které obsahují i Best Group na EMA 2009. Media nazývají tuhle kapelu "nejúspěšnější německý interpret za 20 let". I Twilight hvězda se otevřeně přiznal, že je fanoušek Tokio Hotel! Zpěvák Bill Kaulitz přivádí všechny dívky po celém světě k šílenství s tím, jak je pohledný, má rockový vzhled, až dokonce i dvojčata z návrhářství slavné kanadské značky Dsquared se do něj zbláznili a pozvali ho na přehlídkové molo jako VIP na Módním týdnu v Miláně. Všechno tohle ohrožuje další idolovou kapelu Jonas Brothers, některý tisk dokonce označil Tokio Hotel jako "Evropští Jonas Brothers". Podle toho Bill řekl: "Jsou milí, ale dělají víc do popu, a my jsme rocková kapela, je to velmi jiné."
Tokio Hotel se skládají z Kaulitz dvojčat Toma a Billa, kteří tvoří kytaristu a zpěváka, basisty Georga Listinga a bubeníka Gustava Schäfera. Největší pozornost je soustředěna na dvojčata s jejich úžasnými styly. Bill a Tom nejsou jenom na obálce německého GQ časopisu, ale taky byli pozváni slavnými návrháři z Dsquared, kteří jsou taky dvojčata, na Módní týden do Milána v tomto roce. Přehnané účesy a cool oční stíny jako vlastní značka, Bill dokonce otevřel Dsquared módní přehlídku poprvé ve svém životě. V černé kůži s peřím vynikla jeho hubená postava, Bill Kaulitz tak ale zachytil pozornost celého světa.
Poněvadž je pozornost věnována Tokio Hotel dvojčatům, tak není zvláštní, že jsou porovnáni k Jonas Brothers, když vydali svoje nejnovější anglické album Humanoid v USA. Někteří lidé dokonce popsali Tokio Hotel jako "Evropští Jonas Brothers přicházejí do Státu". Když se jich zeptáme na názor se srovnáváním s Jonas Brothers, zpěvák Bill odpoví s vřelým úsměvem: "Setkali jsme se na předávání cen a velice na nás zapůsobili jako milí lidé. Ale neměli bychom být porovnáváni, oni dělají popovou muziku a my hrajeme rock, je to velmi rozdílné!"
Prodeje alb na Tchwajvanu jsou většinou založeny na britských a amerických interpretech a po několika letech je zázrakem, že německá kapela Tokio Hotel si získala fanoušky taky na Tchajwanu dokonce bez propagace. Někteří fanoušci si zakládají blogy o kapele naprosto spontánně a návštěvy tam jsou již přes 370 000. Fanoušci společně poslali petici nahrávací společnosti o vydání alba na Tchwajvanu. Nejnovější anglické album Humanoid obsahuje navíc DVD, s exkluzivními fotkami Tokio Hotel v 3D vizuálních efektech a tři písně jako karaoke verze. Tokio Hotel poděkovali svým fanouškům na Tchwajvanu za jejich podporu za mořem přes telefonní interview s Tchajwanskou nahrávací společností. Taky oznámili, že doufají, že budou moci brzy navštívit Asii a setkat se s asijskými fanoušky!
(c)kaulitz-twins-4ever.blog.cz

Greece- X factor (Automatic)

31. ledna 2010 v 16:02 | Pajule |  Videa mix

Dieter Bohlen o Tokio Hotel

31. ledna 2010 v 16:00 | Pajule |  Rozhovory

Úspěch, který bude jednou dopřán také "Tokio Hotel?"
Dieter Bohlen: Nevěřím. Úspěch Tokio Hotel je v současné době více falešný. Od posledního alba prodali právě 25 000 CD v Německu. Ve stejné době, i když to teď někdo nerad slyší, prodal Michael Hirte se svou foukací harmonikou 800 000 desek.

"Tokio Hotel" se vám nelíbí?
Dieter Bohlen: Líbí se mi, dokonce velmi, ale mám strach, že se jednoho dne setkají se stejnou nenávistí, jakou jsme vycítili jako "Modern Talking".

Proč?
Dieter Bohlen: Protože se Bill Kaulitz a tehdejší Thomas Anders z roku 1986 velmi extrémně podobají. Hodně se líčí, nosí lesk na rty, jsou zženštilí. Později toho budou mít plné zuby. Já jsem to tehdy Thomasovi nepřál, dnes to nepřeju Billovi.

Produkoval byste "Tokio Hotel", když by vás požádali?
Tokio Hotel: Ne, pro mě prodávají příliš málo CD! Za koncert v Rusku dostanu x-krát více než za jeden hit číslo 1 s "Tokio Hotel". Čas kapely je s největší pravděpodobností pryč.
(c)Foto

V bílém (by Majka)

30. ledna 2010 v 22:48 | Pajule |  Fotomontáže


Fr-Public-č.342

30. ledna 2010 v 22:25 | Pajule |  Časopisy a noviny
Doufají v získání světa

30. ledna 2010 v 22:20 | Pajule |  Rozhovory
Není snadné pro evropské kapely udělat průlom na mezinárodním obchodu, ale tihle čtyři gentlemani z Německa dokázali, že můžou být na stejném stupni.
Bill a jeho dvojče Tom Kaulitz, 21 let, a jejich ostatní členi kapely, Georg Listing, 23 let a Gustav Schäfer, 22 let, se setkali a začali spolu dělat muziku od 2001 a nazvali se Devilish.
Nyní si změnily jméno na Tokio Hotel a plánují dobýt svět.
Nedávno, Bill si našel trochu času od toho všeho, kvůli jejich evropskému turné, které se bude konat od února do dubna, a podělil se o jejich zážitky s Ekstra.

V čem jsou Tokio Hotel unikátní?
Bill: Můžeme zpívat německy a anglicky. Překládáme naše písně z němčiny do angličtiny, protože chceme udělat průlom na mezinárodním obchodu. Naše nové album Humanoid nedávno vyšlo najednou v obou jazycích. Abychom to zvládli, tak jsme se pravidelně ujišťovali, že ten "pocit" anglického alba a textů je podobný německé verzi.

Vliv různých žánrů muziky je na vašem albu viditelný. Je to odraz každého člena Tokio Hotel?
Bill: Vlastně jsme fanoušci různých typů muziky. Já jsem fan Aerosmith písní, zatímco Tom má rád hip-hop jako Jay-Z a Gustav je fanouškem Metallicy. Ale to není žádný problém, protože jsme se dohodli, že písně, které hrajeme budou rockové písně s nádechem popu.

Jaký je nejvíc nezapomenutelný zážitek, který je nemožné zapomenout, když jste byli na turné v ostatních zemích?
Tom: Nejvíc nezapomenutelný zážitek, který nemůžu zapomenout je ten, když jsme byli ve Francii a hráli jsme na koncertě pro půl milionu fanoušků, kteří znali naše písně a zpívali s námi. Tohle je velký úspěch, který se mi opravdu líbí, protože jsme vlastně začali z opravdu malých vystoupení.

Máte nějaké soukromé rituály, které děláte před vystoupením?
Tom: Georg chodí na záchod dělat velký byznys a potom jsme spolu a jsme nervózní.

Kromě společného vystupování, jaké jsou jiné aktivity, které spolu děláte ve volném čase?
Bill: Trávíme čas s našimi rodinami a přáteli. Jíme, sledujeme DVD a tak dál.
(c)kaulitz-twins-4ever.blog.cz


Meinl Cymbals - Gustavův profil

30. ledna 2010 v 22:19 | Pajule |  Gustav Schäfer
Jméno: Gustav Schäfer
Kapela: Tokio Hotel
Bubnuje od: 1993
S Meinl od: 2006
Narození: 8. září 1988
Znamení: Panna
Místo narození: Magdeburg
Momentálně žije v: hotelích a tourbusu
Oblíbené jídlo: Vídeňský řízek
Oblíbené pití: Cola
Vyrovnané uchopení nebo tradiční uchopení: Vyrovnané uchopení
Činely Meinl, které používá: Mb20, Byzance
Oblíbené činely Meinl: Mb20 Heavy Crashes
Auto, které momentálně řídí: Tourbus
Nepočítá se bubnování, do děláš pro zábavu: Jezdím na kole
Učitel: Učím se děláním
Technik bicí: Tammo Vollmers
Vrchol tvé kariéry: Moje první turné a prostě všechno, co jsem zažil s mojí kapelou Tokio Hotel
Síla bubnování: Síla
Bubnování pro mě znamená: Všechno
Rada pro přicházející bubeníky: Bavte se a hrajte, co se vám líbí
Jak by jsi se popsal: Nerad sebe popisuju... počkat... je tady někdo, kdo to umí udělat: Pěkný, nesobecký, ctižádostviý a někdy trochu netrpělivý
Když se jeden den ohlédnu za mým život, rád bych řekl: Jsem příliš mladý, abych odpověděl na tuto otázku :-)
(c)Foto

Bill's Gallery - january 2010

30. ledna 2010 v 12:41 | Pajule |  Bill's Gallery
ImageBanana - 01220100121083801849_700.jpg

ImageBanana - 01420100121083819107_700.jpg
Zapněte světla....dvě hodiny před začátkem show.

ImageBanana - Nepojmenovan13.jpg
Nemůžu se dočkat, až konečně začne naše turné!

ImageBanana - Nepojmenovan1.jpg
Líbí se mi ta fotka...

ImageBanana - Nepojmenovan2.jpg

ImageBanana - Nepojmenovan3.jpg

ImageBanana - Nepojmenovan4.jpg
fotka od Jorge Miguel

ImageBanana - Nepojmenovan14.jpg
Paradise on Earth: Dobře, potřebuji si okamžitě zarezervovat další dovolenou

ImageBanana - Nepojmenovan5.jpg

ImageBanana - Nepojmenovan6.jpg
Tanec severní záře na arktickém nebi - od Michael Melford

ImageBanana - Nepojmenovan7.jpg
Wright House - Pěkný!

ImageBanana - Nepojmenovan9.jpg
Co takhle byt nad mraky v Dubaji.

ImageBanana - Nepojmenovan10.jpg
Wow!!! Kouzla se dvěmi pochodněmi...od Lemmi

ImageBanana - Nepojmenovan11.jpg
Cool obraz od Ben Tour

ImageBanana - Nepojmenovan12.jpg
56 Leonard Street, NYC - vypadá to skvěle!
(c)th-engel.blog.cz
(c)Billova galerie

So cute! (by Allegator)

30. ledna 2010 v 12:28 | Pajule |  Výtvory fans

B & B (by Monica)

30. ledna 2010 v 12:26 | Pajule |  Fotomontáže
Upozornění - na fotomontáži je Bill s Bushidem a montáž je.. perverzní! Takže kdo na to nemá žaludek, neklikat, prosím ;o)

WARNING!