Únor 2010


Tokio Hotel: Staří muži?

28. února 2010 v 22:33 | Pajule |  Rozhovory
Tokio Hotel jsou současně na cestě se svým evropským turné "Welcome To Humanoid City", kde představují svoje třetí album. Kapela čtyř je obklopena a sledována fanoušky a to denně. Georg Listing je jediný z kapely, kdo už není svobodný. V interview s německým tiskem dpa, čtyři muzikanti mluvili o svatbě, soukromí a titulu "Teen":

Všichni členi kapely jsou už ve svých dvaceti letech, nechcete už se zbavit označení "teen-kapela"?
Bill: Vlastně to chci zpátky. Protože teď se dostáváme do věku, kde je zřídka lichotivé být označeni Teen. Nemáme s tím žádný problém, neuráží nás to.

Jak budou Tokio Hotel znít za deset let?
Tom: To uvidíte. Půjdeme do studia a budeme dělat to, co chceme. Zatímco budeme psát písně na nové album, tak vy uvidíte, kterým směrem to jde. Za deset let bude proces celkem podobný tomu současnému.

Kdo bude v té době první ženatý člen kapely?
Bill: Nevím, jestli se někdo chce ženit, Georg...
Georg: Za deset let? To nemůžu odhadnout.
Tom: Abych byl upřímný, tak ano, za deset let bude nejspíš někdo z nás ženatý.

Fanoušci sledují každý váš krok. Kdy to začne být otravné?
Tom: Když jsme na turné, tak je to spíše úžasné, že nás lidé všude následují. I když navštívíme ostatní země, tak dostáváme vítání od tolika fanoušků, kolik je možných - je to rozhodně skvělé. Je to otravné, když se snažíte být v soukromí. Ale to se nestává tak často, možná čtyřicet dní v roce.

Chtěli byste vyměnit nějakou část vašeho úspěchu za více soukromí?
Bill: Samozřejmě, kdyby to bylo možné, tak bych to okamžitě udělal. Ale když chcete být úspěšní a vést takový život jako známe my, tak musíte něco obětovat.

Po vystudování, přemýšleli jste o dalším vzdělání jako učební obor nebo studium?
Bill: Ne, to pro nás nikdy nebylo tématem. Dostudování bylo naprosto dobrovolné. Udělali jsme to opravdu hlavně pro nás, protože Tom a já jsme typičtí perfekcionisti, když dojde na tohle. Chtěli jsme aspoň diplom.

Bille, ty jsi byl modelem na módním týdnu v Miláně. Uvidí tě teď fanoušci častěji na přehlídkovém mole?
Bill: Umím si představit, že bych to dělal častěji a taky navrhoval vlastní kolekci, protože to je něco, co mě činí šťastným.
(c)kaulitz-twins-4ever.blog.cz


Před začátkem koncertu v Hamburgu (28.2.2010)

28. února 2010 v 20:53 | Pajule |  Videa mix
Mají zde DJ...


Nominace v "Kids Choice Awards 2010"

28. února 2010 v 19:12 | Eviska |  News
Tokio Hotel jsou nominováni v Kids Choice Awards 2010 v kategorii "Oblíbená hudební hvězda."
Bill...

28. února 2010 v 19:08 | Eviska |  Fotky Billa

Počet prodaných lístků do Hamburku

28. února 2010 v 19:06 | Eviska |  News
Na dnešní koncert v Hamburku se prodalo 8 000 lístků z celkových 15 000.
Aktuelle Stunde (27.2.2010)

28. února 2010 v 2:15 | Pajule |  Videa mix


RTL II News (27.2.2010)

28. února 2010 v 2:09 | Pajule |  Videa mix

Leute Heute (27.2.2010)

28. února 2010 v 2:08 | Pajule |  Videa mix
Oberhausen (26.2.2010) videos *1

28. února 2010 v 1:54 | Pajule |  Videa z konzertů
Zoom


Sonnensystem


Durch Den Monsun


Intro


Organizace před halou 15.3.2010!

27. února 2010 v 21:20 | Pajule |  News

!!!ABSOLUTNĚ NESOUHLASÍM!!!

Jelikož se na internetu začaly objevovat rozsáhlé diskuse a hádky ohledně organizace před halou, rozhodli jsme se napsat tento článek a vysvětlit systém čísel, k čemu slouží a jak vše probíhá atd. Většina lidí neví o co jde a bojí se, že je to nějak omezí. Ale naopak, čísla jsou zde pro vás a pomůže vám to ?přežít? čekání na koncert v klidu.

Co je to systém čísel?

Systém čísel znamená, že fanynka, která přijde k hale si dojde k pověřené osobě pro číslo a ta jí zapíše na seznam. Tzn. že pokud dostaneš číslo 55, přišla jsi jako padesátá pátá fanynka. Odteď už tě téměř nic nemusí zajímat. Můžeš si odjet do města na jídlo, odejít na toaletu, jít se někam zahřát na čaj atd.
Nemusíš stát před halou x hodin v kuse, aby tě náhodou někdo nepředběhl. Jediné co musíš dodržovat je ?Checking? neboli kontrolování čísel. Předem budou vyhlášeny určité časy, kdy se všichni musí dostavit na předem určené místo a kontroluje se, zda jsou přítomni všichni, co mají číslo. Pokud se na "checkování" nedostavíte, vaše číslo se stává NEPLATNÝM.
Systém čísel funguje pouze pro fanoušky, kteří mají lístek na stání u pódia. U ostatních to nemá smysl, jelikož jdou do haly jiným vchodem a předpokládá se, že vzhledem k typu svého lístku nepřijdou před halu tak brzo.

Proč bude systém čísel v Praze?

Jak jsme zjistili od pořadatelů, před halou se NESMÍ nikdo zdržovat až do dne koncertu. V této situaci jsou čísla nezbytná, jelikož se velmi dlouho nebudou moci vytvářet řada, ale některé fanynky již budou na místě velmi brzo, a pak by těžko dokazovaly kdo přišel dřív a kdo déle. A proto se to celé dělá!

Zde jsou všechny důležité informace:

- Před halou se NIKDO nesmí zdržovat až do dne koncertu, tedy 15.3.2010.
- Informace o tom, kde dostanete číslo a kdy bude probíhat "checkování" zjistíte na místě. Zapíšete se na seznam - ten je z toho důvodu, aby se čísla nemohla falšovat. Jakmile tedy máte své číslo, můžete odejít na kafe, jídlo, na WC, kamkoli a vracíte se pouze na checkování.
- Checkování probíhá tak, že nám řeknete svoje jméno a číslo a my si na seznamu odškrtneme, že jste přítomni.
- Poté můžete zase odejít kam chcete.
- Kdo nebude přítomen na checkování, bude vyškrtnut ze seznamu a jeho číslo později nebude bráno na vědomí při řazení před vchod. Proto dbejte na to, abyste byli na checkování včas.
- Checkovat se bude vždy po několika hodinách a přesné časy se dozvíte před halou.
- V den koncertu se přesuneme se k hale a vytvoříme řadu. Kontrolování čísel bude pravidelně pokračovat abychom zajistili, že se do řady nebudou připojovat fanynky bez čísel a zamezí se tím předbíhání.

Co doporučujeme:

- Vezměte si s sebou karimatku, deku nebo polštářek na sezení, případně spacák pokud se chystáte před halu v časných hodinách - ať neprostydnete a nebolí vás zadek :) Vezměte si pro jistotu pláštěnky nebo deštník.
Oblečte se teple. I když bude venku celkem pěkně, při dlouhém čekání prochladnete.

- Dále doporučujeme vzít si s sebou dostatek jídla a pití a dostatek financí. Uvnitř haly budou stánky s oficiálním zbožím Tokio Hotel a vedle haly bude probíhat Matějská pouť. Tzn. spousta stánků s občerstvením atd. Pokud cestujete zdaleka, určitě informujte své rodiče nebo alespoň kamarády o tom, jakými spoji a v kolik hodin pojedete, kdy dorazíte na místo apod. Aby v případě, že se Vám něco stane bylo možné vás najít. Necestujte sami, rozhodně nejezděte stopem. Pokud v Praze přenocujete, ujistětě se o kvalitě vašeho hotelu nebo hostelu.

Ještě jednou upozorňujeme že většina z těchto informací platí pro fanoušky s lístkem na stání u pódia. Ostatních se systém čísel, zábrany apod. netýkají.

Tyto informace jsou oficiální a fanklub spolupracuje se všemi, kteří se na organizování koncertu podílí. Tímto prosíme všechny fanynky, aby do haly ani pořadatélům a dalším zbytečně nevolali a nepsali emaily a nechali tuto práci na nás.

Pro nejnovější informace o FAN- AKCÍCH na koncert pravidelně kontrolujte náš web www.tokiohotel-fanklub.cz.

Doufáme, že si koncert, na který jsme tak dlouho čekali, všichni pořádně užijeme!


Oberhausen (26.2.2010) foto *6

27. února 2010 v 18:25 | Pajule |  Koncerty
Free Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.us